پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۱۸۸
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۱
Latifi
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار قربانیان کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد به 911نفر خبر داد و گفت متاسفانه در 24ساعت گذشته دو بیمار در استان جان خود را از دست داده اند

شمار قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به 911 نفر رسید

تابش آنلاین:رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به 911 نفر خبر داد و گفت: متاسفانه در 24 ساعت گذشته دو بیمار جان خود را از دست دادند.

به گزارش گروه رسانه ای تابش به نقل از  روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر پرویز یزدانپناه افزود: هم اکنون ٣۶٨ بیمار در بیمارستان های معین کرونای استان بستری بوده که از این تعداد 202 نفر مبتلای قطعی و 33 نفر در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان هستند.

وی اضافه کرد: تعداد بهبود یافتگان بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد تاکنون 66805 مورد گزارش شده است.

وی اضافه کرد: از 887 جواب نمونه pcr دریافت شده از آزمایشگاه سلولی مولکولی یاسوج و دهدشت، حدود ۴٣ درصد موارد مثبت بودند و به ترتیب در بویراحمد، گچساران و کهگیلویه بیشترین موارد مثبت را داشتند. همچنین از 391 نمونه رپید تست 15 درصد مثبت و بهمئی، کهگیلویه و دنا بیشتر مبتلایان را داشتند.

دکتر یزدان پناه گفت‌: در این شرایط به جز اینکه بحث سلامت خود فرد مطرح است، سلامت و مسئولیت اجتماعی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است بنابراین مردم باید همچنان به طرح فاصله‌گذاری اجتماعی توجه کنند که جز با همراهی و مشارکت مردم نمی‌توان به مقابله جدی با کرونا امیدوار بود.

همچنین با توجه به احتمال در پیش بودن موج و یا موج های بعدی کرونا، لازم است که واکسیناسیون با سرعت بیشتری انجام شود که در موج و یا موج های بعدی آسیب کمتری به سلامت مردم وارد شود. لذا همکاری و مشارکت مردم و ترغیب همگانی به تزریق واکسن وظیفه همگانی است.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: