پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۱۹۳
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۰
فرمانده انتظامی استان لرستان عنوان کرد:
فرمانده انتظامی استان لرستان از انهدام باند سارقان حرفه ای و کشف 30 فقره سرقت در شهرستان کوهدشت خبر داد.

سردار  "یحیی الهی"  اظهار داشت: در پی کسب اخباری مبنی بر سرقت تجهیزات کشاورزی در سطح شهرستان کوهدشت موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.
 
فرمانده انتظامی لرستان گفت: ماموران انتظامی شهرستان کوهدشت، پس از شناسایی اعضای این باند آنان را در حین سرقت ابزار آلات کشاورزی مشاهده و به آنان دستور توقف دادند .
 
وی افزود: متهمان به محض مشاهده ماموران اقدام به فرار کرده که با سرعت عمل پلیس دستگیر و در بازرسی از خودروی آن ها تعدادی لوله و ابزارآلات کشاورزی،کابل برق، آهن آلات ساختمان های نیمه کاره و تعدادی آچار کشف شد.
 
این مقام انتظامی بیان داشت: پس از هماهنگی قضایی متهمان به مقر انتظامی منتقل و در بررسی سوابق آن ها مشخص شد که هر دو  نفر از سارقان سابقه دار می باشند که قبلا هم در سرقت تجهیزات برقی و ابزار کشاورزی فعالیت داشته اند.

 
سردار الهی با اشاره به اینکه متهمان به 30 فقره انواع سرقت اعتراف نموده اند گفت: تا کنون 18 نفر از مالباختگان شناسایی و تلاش برای شناسایی سایر مالباختگان نیز ادامه دارد.
 
وی یادآور شد : متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع ذی صلاح شدند.
 
فرمانده انتظامي استان لرستان در پايان از شهروندان خواست به منظور پيشگيري از سرقت به توصيه و هشدارهاي پليسي توجه داشته و در صورت اطلاع از هر گونه سرقت و يا تردد افراد مشکوک مراتب را سريعاً با شماره تلفن 110 به پليس اعلام نمايند.
منبع : خبرنگار پایگاه خبری  پلیس 

انتشار : مریم نظری 
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: