پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۲۱۵
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۶
یک فعال اقتصادی حوزه سرمایه‌گذاری با اعلام حمایت از برنامه های وزیر پیشنهادی اقتصاد دولت سیزدهم گفت : سیاست های سلبی خزانه داری آمریکا را می توان با سرمایه گذاری پویا و سیال در حوزه انرژی،صنعت و کشاورزی تبدیل به فرصت شکوفایی ملی کرد.
به گزارش هادی گرجی خبرنگار گیتی آنلاین : دکتر داریوش سمنانی امروز زمانی است که وزارت اقتصاد باید در خط مقدم خنثی سازی تحریم ها با دو ابزار قوی فناوری و نظم مالی در حوزه های تجاری،صنعتی و مالی ایفای نقش کند. 
این استاد تمام دانشگاه صنعتی اصفهان،برنامه جامع سرمایه گذاری خارجی در کنار تقویت و نگاه همه جانبه به سرمایه های داخلی را ضروری توصیف و تشریح کرد : اگر در فصل جدید وزارت اقتصاد آرایش جدیدی با کمک صاحبان تجربه و سرمایه و نیز بهره گیری از ظرفیت ایرانیان خارج کشور ایجاد شود سیستم فشار بر کشورمان در هم خواهد شکست.
به گفته این استاد برجسته فناوری،شرایط کشور به سمت افزایش قدرت اقتصاد ملی و جذب سرمایه های کلان در حرکت است اما لازم است وزارت اقتصاد باید ها و نباید های گفتمانی جدید را تدوین کند تا سامانه های سفته بازی به سمت سامانه های اقتصادی مولد تغییر مسیر دهد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:هادی گرجی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: