پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۲۴۲
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸
وحید لطیفی منصور آباد
سلامت سربازان در نیروهای مسلح اولویت است،/مدت آموزش رزم مقدماتی سربازان کماکان با یک ماه کاهش اجرا میشود.
سلامت سربازان در نیروهای مسلح اولویت است/ مدت آموزش رزم مقدماتی سربازان کماکان با یک ماه کاهش اجرا می شود.  به گزارش پایگاه خبری گیتی آن لاین..

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که سلامت سربازان در نیروهای مسلح از اولویت‌های مهم است،گفت: مدت آموزش رزم مقدماتی سربازان کماکان با یک ماه کاهش اجرا می شود.

سرهنگ "مسعود بهروزی" در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار کرد: در شرایط کنونی که جامعه با مسئله شیوع ویروس کرونا مواجه است، رعایت مسائل بهداشتی در مراکز وظیفه عمومی و همچنین یگان های آموزشی و خدمتی حائز اهمیت است و مراکز آموزشی و پادگان ها از نظر بهداشتی قابل اطمینان هستند.

وی افزود: در کلیه دوره های اعزام سربازان، اقلام بهداشتی اعم از ماسک، دستکش، مواد ضدعفونی کننده در بین سربازان توزیع، همچنین خودروهای حمل سربازان و آسایشگاه ها ضدعفونی و فاصله گذاری اجتماعی نیز رعایت می شود.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان خاطر نشان کرد: مدت آموزش رزم مقدماتی سربازان به علت تشدید شیوع ویروس کرونا و نیاز به رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامتی سربازان عزیز، با یک ماه کاهش، کماکان تا اطلاع ثانوی به صورت یک ماهه استمرار خواهد داشت.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: