پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۲۶۷
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۵
طی حکمی از جانب احمد وحیدی وزیر کشور، سعید فتوحی رسما شهردار خرم آباد شد .

در قسمتی از این حکم آمده :

جناب آقای سعید فتوحی 

سلام علیکم 

با احترام، به موجب این حکم و در اجرای صدر تبصره ۳ ذیل بند ۱ ماده ۸۰ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب ۳/۱/ ۱۳۷۵  و اصلاحات بعدی آن و بر اساس پیشنهاد شورای اسلامی شهر خرم‌آباد، جنابعالی را به سمت شهردار خرم آباد منصوب می نمایم.

 با عنایت به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و مفاد بیانیه گام دوم انقلاب، شایسته است با انتخاب مدیران متعهد و کارآمد و برنامه ریزی دقیق اهداف و سیاست‌های ذیل را محقق نمائید...........
...................................................

 امیدوارم با استعانت از پروردگار یکتا و در ظل توجهات حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه و رعایت کامل قوانین و مقررات مربوط و لحاظ نمودن سیاست ها و برنامه های مصوب در تحقق اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.

 احمد وحیدی
 وزیر کشور 

گفتنی است؛ وزیر کشور با صدور احکام جداگانه ای شهرداران پیشنهادی شورای های ۴ شهر را منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، بر اساس احکام جداگانه وزیر کشور، سعید فتوحی به سمت شهردار خرم آباد، علی قاسم زاده به سمت شهردار اصفهان، عبدالرسول امامی به سمت شهردار نجف آباد و ابوالقاسم محی الدینی به سمت شهردار یزد منصوب شد.

انتشار: مریم نظری
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: