پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۳۰۶
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۰
وحید لطیفی منصور آباد
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت 3530 نفر از مددجویان این نهاد از ابتدای سال جاری تا کنون از دوره های آموزشی فنی و حرفه بهره مند شده اند .
بهره‌مندی 3530 مددجوی کهگیلویه و بویراحمدی از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: 3530 نفر از مددجویان این نهاد از ابتدای سال جاری تاکنون از دوره‌های آموزش فنی و حرفه‌ای بهره‌مند شده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، قباد مبشری گفت: یکی از اولویت‌های کاری این نهاد ترویج کارآفرینی و ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به‌منظور توانمندسازی مددجویان از طریق ایجاد اشتغال پایدار برای آنان است.
وی تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون 3530 نفر از مددجویان این نهاد بااعتبار بیش از 220 میلیون تومان از دوره‌های آموزشی پایدارسازی توسعه طرح‌ها، آموزش کارآفرینی، حرفه‌آموزی دانش آموزان، کاریابی و مهارت‌آموزی بهره‌مند شدند.
مبشری نقش آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را به‌عنوان گامی مهم در توانمندسازی مددجویان عنوان و اظهار کرد: نخستین گام برای توانمندی اقتصادی مددجویان، اشتغال است و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای زمینه‌ساز اشتغال پایدار مددجویان است.
وی با اشاره به اینکه آموزش‌های مهارتی متناسب با بازار کار، به استقلال اقتصادی مددجویان و خروج تدریجی آن‌ها از چرخه حمایتی کمیته امداد کمک می‌کند، گفت: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان فرد را برای بازار کار آماده کند و بر همین اساس ارائه دوره‌های آموزش فنی و حرفه‌ای، در زمینه ایجاد اشتغال و افزایش تولید داخلی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
مبشری به‌کارگیری مددجویان از طریق مراکز کاریابی را یکی از برنامه‌های حوزه اشتغال و خودکفایی این نهاد بیان کرد و یادآور شد: از ابتدای سال جاری تاکنون263 نفر از مددجویان این نهاد بااعتبار 550 میلیون تومان از طریق مراکز کاریابی جذب بازار کارشده‌اند.
   
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: