پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۳۰۹
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۶
شهردار خرم آباد:
سعید فتوحی شهردار خرم آباد با اعضای دفاتر تسهیلگری پاچنار ، جهانگیرآباد و فلک الدین دیدار کرد .
شهردار خرم آباد در دیدار با اعضای دفاتر تسهیل گری محله های پاچنار، جهانگیر آباد و فلک الدین گفت: به شرایط و کمبودهای محله های مختلف در سطح شهر اشراف کامل دارم و برای خدمت رسانی به محله های کمتر توسعه یافته، تمام تلاش خود را به کار خواهم گرفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری خرم آباد، سعید فتوحی تصریح کرد: امکانات و خدمات در محله فلک الدین بسیار تاسف برانگیز است، ما برای جبران عقب ماندگی باید از تمامی منابع و امکانات شهرداری استفاده کنیم. شهرداری این آمادگی را دارد که زمین خاکی همجوار با سالن خانه کبدی در محله فلک الدین را در صورت انتقال مالکیت به شهرداری، چمن مصنوعی و تبدیل به یک زمین استاندارد فوتبال نماید. 

وی افزود: یکی از مشکلات اصلی شهرداری در محله فلک الدین زمین های قول نامه ای هستند که فروخته شده اند و سرانه ای برای آنها تعریف نشده، همین امر ساخت پارک در این محله را با بن بست مواجه کرده است.

شهردار مرکز استان لرستان بیان کرد: در بحث آسفالت که بدیهی ترین نیاز شهروندان است، با فعال سازی کارخانه آسفالت شهرداری کار لکه گیری معابر و کوچه ها را آغاز کرده ایم، اما برای نهضت آسفالت یک قرارداد ۸ میلیارد تومانی بسته ایم، که به امید خدا اجرای این پروژه به زودی تحقق پیدا خواهد کرد.

سعید فتوحی خاطرنشان کرد: طی هفته آینده با حضور در دفاتر تسهیل گری، از نزدیک نیازهای محلات را با حضور شما و مردم، مورد بررسی قرار داده و بر اساس اولویت، موانع را برطرف خواهیم کرد.

شهردار خرم آباد در بخش هایی از صحبت هایش به شهربازی کیو اشاره کرد و گفت: اینکه ۱۰ سال در یک مرکز استان، شهربازی وجود ندارد، ظلم در حق بچه هایی است که از دیدن و بازی در این محل محروم شده اند، خوشبختانه ۵ اکیپ در شهربازی کیو مشغول فعالیت هستند تا بتوانیم در آینده ای نزدیک، افتتاح و به بهره برداری برسانیم .

وی اظهار داشت: به هیچ وجه اهل شعار و شلوغ کاری نیستم، با مردم صادق و رو راست هستم، وعده هایی نخواهم داد که از عهده عملی کردن آن برنیایم، اما اگر حرفی می زنم و یا قولی می دهم پای آن می ایستم و آن را به اتمام می رسانم.

منبع : نشریه قلم امید
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: