پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۳۳۲
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۷
گروه استان ها - لرستان - فرمانده انتظامي شهرستان خرم آباد ، ایجاد و استمرار امنيت مطلوب را در گرو تعامل مردم با پليس برشمرد.

 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ "عباس دولتشاهی" به همراه رئیس پلیس پیشگیری و رئیس کلانتری 12 این شهرستان  با حضور در جمع معتمدین، متنفذین، صاحب نظران و بازاریان که به دعوت نیروی انتظامی در مسجد موسی بن جعفر (ع) خرم آباد  برگزار شد، اظهار داشت: مشارکت مردم گامی موثر در دستیابی به امنیت پایدار و تضمین کننده آرامش فردی و اجتماعی است.
 
وی گفت: بي شک امنيت زيربنای رشد، تعالي و توسعه هر جامعه به ويژه در زمينه هاي اقتصادي، سياسي و اجتماعي بوده و در هر جامعه ای برای رسیدن به امنیت پایدار مشارکت و همدلی مردم با پلیس مهمترین گام است.
 
این مقام انتظامی با بیان اینکه لازمه خدمت رساني مطلوب، شناخت آسيب ها و نواقص موجود و تلاش براي رفع آنهاست، افزود: ایجاد و شکل گیری پلیس محله محور با مشارکت همه مردم و کسبه به صورت گسترده خواهد بود.
 
فرمانده انتظامي خرم آباد با تاكيد بر جلب مشارکت و بهره برداري از ظرفيت معتمدان ، متنفذین و همه اقشار جامعه  در راستاي پيشگيري از جرايم و معضلات اجتماعي، گفت: مردم  بايد در حفظ و ارتقاي سطح امنيت اجتماعي سهيم و ياريگر پليس باشند تا بتوانیم امنیتی مطلوب و پایدار ایجاد کنیم.
 
سرهنگ دولتشاهی در خاتمه از همكاري و تعامل تنگاتنگ و موثر شهروندان با پليس قدرداني كرد و خاطر نشان کرد: نتيجه تمام تلاش هاي صورت گرفته از سوي پلیس استقرار امنيت پايدار در جامعه و مبارزه با ناهنجاري هاي اجتماعي است، که امید آن مي رود شهروندان بيش از پيش با پليس مشاركت داشته و هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص  بر هم زنندگان امنيت جامعه و غیر را از طريق تماس با تلفن 110 و هرگونه پیشنهاد، انتقاد، تقدیر و شکایت خود از عملکرد پلیس از طریق شماره تلفن 197 اعلام کنند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: