پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۳۳۹
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۱
در نشست خبری مطرح شد؛
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: ۶ هزار  و ٨٠٠ برنامه با ٨٠ عنوان در طول هفته اجرا می‌شود که استارت آن در ٣٠ شهریورماه و با حضور حدود ١٠٠٠ پیشکسوتان در حسینیه اعظم ارومیه و به صورت مجازی با سخنرانی رئیس جمهور خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین از ارومیه، سردار حبیب شهسواری، در نشست خبری با خبرنگاران با بیان اینکه، شعار امسال گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس ما مقتدریم است، اظهارداشت: ۶ هزار  و ٨٠٠ برنامه با ٨٠ عنوان در طول هفته اجرا می‌شود که استارت آن در ٣٠ شهریورماه و با حضور حدود ١٠٠٠ پیشکسوتان در حسینیه اعظم ارومیه و به صورت مجازی با سخنرانی رئیس جمهور خواهد بود.

وی غبارروبی مزار شهدا، مشارکت در نمازهای جمعه و تجلیل از مدافعان سلامت و بانوان در دفاع مقدس، دانش آموزان، دانشجویان، طلاب، همایش عمومی اصناف و بازاریاران با عنوان نقش آنها در دفاع مقدس ، تجلیل از دلاورمردان نیروهای مسلح و تکریم فرماندهان از جمله شاخص ترین برنامه این ایام می‌باشد. 


سردار حبیب شهسواری همچنین برگزاری ۴١ یادواره در محلات و پایگاه ها، افتتاح ٢٧ پروژه با اعتبار ۵٠ میلیارد ریالی، حضور راویان در یادمان ها، رزمایش های سلامت و برپایی میزهای خدمت، توزیع بسته‌های معیشتی و دایر شدن ٢٢ پایگاه اختصاصی تزریق واکسن و اعلام آمادگی تا ١٠٠ پایگاه را از دیگر برنامه های شاخص این هفته اعلام کرد.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: سپاه پاسدار انقلاب است و در همه عرصه های امنیتی و سلامتی جامعه حضور پررنگی دارد.

‍ نقش مهم رسانه ها در انتقال آرمان های انقلاب به نسل جوان

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت : دفاع مقدس ما ریشه و منشا در عاشورا دارد.

سردار حبیب شهسواری با تاکید بر اینکه باب دفاع مقدس در آذربایجان‌غربی هنوز باز است، افزود: جنگ دفاع مقدس دومین جنگ طولانی تاریخ جهان با همه ابزارهاست.

وی به نقش مهم و تاثیرگذار خبرنگاران و رسانه ها در پاسداری و بازنشر آرمان های انقلاب و دفاع مقدس و انتقال به نسل های جدید پرداخت و خاطرنشان ساخت : رسانه ها باید بصورت جدی نسبت به انتقال رشادت فرزندان این سرزمین در طول تاریخ انقلاب همت جدی داشته باشند. 

وی بیان کرد: امروز مکتب قاسم سلیمانی ها در جای جای این سرزمین و منطقه جاری است که نمونه آن خروج بزدلانه آمریکا از افغانستان به عینه شاهد هستیم.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: