پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۴۰۲
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲
از 31 شهریور ماه صورت می گیرد؛
اجرای 120 تئاتر خيابانى به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و ایام اربعین حسینی آغاز خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، كانون تئاتر خيابانى اداره كل هنرهاى نمايشى با برنامه‌ريزى و همكارى انجمن هنرهاى نمايشى ايران و استان‌هاى تهران، كردستان، كرمانشاه، ایلام و منطقه آزاد اروند شامل خرمشهر و آبادان، به مناسبت فرارسيدن هفته دفاع مقدس و همزمان با ايام اربعين حسينى، اجراهاى نمايشى را آغاز مى‌کند. 
40  گروه نمایشی با 120 اجرا در این دوره از اجراها شرکت خواهند داشت. استان تهران با ١٣ نمايش، استان كردستان با ٥ اثر، استان كرمانشاه با ٧ اثر، استان ایلام با ۸ اثر و منطقه آزاد اروند با ٧ نمايش در اين همايش حضور دارند.
مكان‌هاى اجرا در شهر تهران محوطه مجموعه تئاتر شهر و ميدان منيريه و در شهرستان‌هاى ورامين، دماوند، پيشوا، قرچك، بهارستان، شهر ری، شهر قدس، قرچك و  استان‌هاى كردستان، كرمانشاه، ایلام و منطقه آزاد اروند در بوستان‌ها، گلزارهاى شهدا و مناطق عملياتي است.
اجرای نمایش‌های خیابانی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و ایام اربعین حسینی از ٣١ شهريور ماه آغاز و تا ٦ مهرماه ادامه خواهد داشت.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: