پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۴۰۸
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۶
معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز خواستار همکاری و تسهیل در اتصال بزرگراه در حال ساخت شمالغرب این کلانشهر به آزادراه شیراز-اصفهان شد.
معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز با اشاره به تسریع روند احداث آزادراه شیراز- اصفهان، ضرورت همکاری و تسهیل در اتصال بزرگراه در حال ساخت شمالغرب این کلانشهر به آن آزادراه را متذکر شد.
اسماعیل صالحی در حاشیه بازدید از مراحل ساخت بزرگراه شمالغرب شیراز، گفت: با توجه به طی مراحل پایانی ساخت آزادراه شیراز-اصفهان، همکاری مثبت متولیان امر در ساماندهی ترافیک ورودی و خروجی شیراز در محدوده شهرک‌های گویم و دوکوهک، نقش سازنده‌ای در حل مشکلات عبور و مرور محدوده شمال غربی شیراز داشته باشد.
او با تشریح مشخصات بزرگراه شمالغرب شیراز گفت: این محور کلیدی در فاز اول به طول ۴.۵ کیلومتر و عرض ۵۵ متر حدفاصل بزرگراه حسینی الهاشمی و پل آفرینش در حال احداث بوده و شامل ۲ تقاطع غیرهمسطح است.
صالحی با اشاره به تلاش‌های شهرداری شیراز برای بهره برداری کامل از این محور و اتصال به آزادراه شیراز-اصفهان، افزود: عملیات احداث این بزرگراه برای اتصال به قطعه هشت آزادراه در صورتیکه متولیان امر در آزادسازی اراضی همکاری کنند، در دستور کار قرار خواهد گرفت.
معاون شهردار شیراز با بیان اینکه ساخت این فاز از بزرگراه منطبق بر طرح تفصیلی شهری شیراز است، خاطرنشان کرد: امیدوار هستیم که دستگاه‌های دخیل در ادامه ساخت این محور و اتصال به آزادراه همکاری داشته باشند.
معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز با اشاره به در نظر گرفتن رژیم مالی مؤثر با توجه به قرارداد پیمانکار و بررسی لحظه‌ای پیشرفت پروژه، گفت: نگاه ویژه‌ای برای ساخت این بزرگراه از سوی مجموعه مدیریت شهری شیراز وجود دارد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: