پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۴۱۲
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۱
بازاری‌های شیراز با ۴۳ برنامه هفته دفاع مقدس را گرامی می‌دارند.

فرمانده بسیج اصناف و بازاریان سپاه بقیه‌الله (عج) شیراز گفت: اصناف و بازاریان مثل همیشه پای نظام و دفاع مقدس بوده و هستند و با ۴۳ ویژه برنامه هفته دفاع مقدس را گرامی می‌دارند.


حمید مرزبان از تشکیل ستاد هفته دفاع مقدس، بربایی موکب و ایستگاه‌های صلواتی خدماتی، برپایی میز خدمت ویژه اصناف در بازار‌ها و مجتمع‌های تجاری، اجرای طرح یک کاسب یک دانش آموز، تجلیل از مدافعان سلامت، برگزاری دوره‌های سواد رسانه و بازاریابی نوین به صورت مجازی به عنوان بخشی از برنامه‌ها خبر داد .
مرزبان گفت: برگزاری پرده خانه شهدا در بازارها، مسابقات ورزشی، دیدار و تکریم از خانواده‌های معزز و معظم شهدا، اجرای پویش نذر خون، تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی به کارگران اصناف متضرر، اجرای سرود پاتوقی در مجتمع‌های تجاری و بازارها، بزرگداشت یادواره شهدای اصناف و بازاریان، برگزاری مسابقه کتابخوانی، تجلیل از کاسبان امین و پیشکسوتان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس جزو برنامه‌های این هفته است.
فرمانده بسیچ اصناف و بازاریان سپاه بقیه الله شیراز اعلام کرد که با همکاری خیرین در روز اربعین ۱۵ هزار پرس غذای گرم به صورت متمرکز طبخ می‌شود.

وی  افزود:  در زمان جنگ تحمیلی، جامعه متدین و انقلابی بازار نمی‌توانست نسبت به مسائل فرهنگی، سیاسی و اقتصادی کشور بی تفاوت باشد و وجود ۱۱ هزار شهدای اصناف در دوران دفاع مقدس و همراهی بازار در عرصه‌های اقتصادی پس از انقلاب گواه جایگاه اهمیت اصناف در تحولات اجتماعی جامعه است.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: