پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۴۱۷
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۳
با حكم وزير ورزش تهيه كننده ي برنامه ي غير محرمانه ي سيما رئیس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی شد.

به گزارش گيتي آنلاين،علیرضا عاصم یوسفی كه پيش از اين با تهيه كنندگي برنامه هاي چالشي سيما از جمله "غير محرمانه" به آسيب شناسي دقيق از معضلات و كمبودهاي فرهنگي اجتماعي سياسي اقتصادي و ورزشي پرداخته بود؛ جانشین حسن کریمی در شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی شد.
امروز چهارشنبه ٣١ شهريور با تایید هیات مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و با ابلاغ حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان علیرضا عاصم یوسفی رئیس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی شد.
به نظر مي رسد انتصاب عاصم يوسفي از سوي وزير ورزش و جوانان بعنوان اولين تغيير در اين وزارت و در جايگاه شخصي که پروژه های اجتماعی و اقتصادی بسیاری با پیگیری ها و تلاش های وی به سرانجام رسیده است نويد دهنده ي شروع حركتي پويا و جهادي و سرآغاز فصلي از شفافيت در فعاليت هاي اين وزارتخانه باشد.
یوسفی با حکم وزیر ورزش و جوانان از روز پنجشنبه يكم مهر کار خود را به عنوان مدیر عامل جدید شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی آغاز خواهد کرد. با حكم وزير ورزش تهيه كننده ي برنامه ي غير محرمانه ي سيما  رئیس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی شد.

علیرضا عاصم یوسفی كه پيش از اين با تهيه كنندگي برنامه هاي چالشي سيما از جمله "غير محرمانه" به آسيب شناسي دقيق از معضلا  وزارت ورزش چيزي محرمانه نيست!
یوسفی با حکم وزیر ورزش و جوانان از روز پنجشنبه يكم مهر کار خود را به عنوان مدیر عامل جدید شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی آغاز خواهد کرد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: