پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۴۲۴
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۹
صبح روز پنج شنبه صورت می گیرد؛
نشست خبری دبیر سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان صبح روز پنج شنبه به صورت زنده از درگاه‌های اینترنتی این رویداد در فضای مجازی پخش خواهد شد.

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، نشست خبری علیرضا تابش دبیر جشنواره سی‌وچهارم با اهالی رسانه و تبیین برنامه‌های این دوره جشنواره، ساعت ۱۰:۳۰ صبح روز پنج‌شنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ در سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی اصفهان برگزار خواهد شد.

این نشست که با حضور مجازی خبرنگاران برپا می‌شود، به صورت زنده از شبکه تیوا۲، صفحه جشنواره در آپارات aparat.com/icff، صفحه جشنواره در اینستاگرام icff_ir در تهران و isficff در اصفهان برای علاقه‌مندان و مخاطبان پخش خواهد شد.

سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان ، با مشارکت سازمان سینمایی، بنیاد سینمایی فارابی و شهرداری اصفهان، از ۱۶ تا ۲۱ مهر ۱۴۰۰ (۸ تا ۱۳ اکتبر ۲۰۲۱) در دو بخش مسابقه ایران و مسابقه بین‌الملل، برگزار خواهد شد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: