پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۴۳۱
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۴
وحید لطیفی منصور آباد
به گزارش خبر گزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد و به نقل از پایگاه خبری گیتی آن لاین در آئینی که هم زمان در ۱۳ شهرستان و منطقه آموزش و پرورش این استان برگزار شد ، خانواده ها با حضور مربیان خانواده های نو آموزان بدو ورود به دبستان و با اجرای برنامه های فرهنگی و هنری سال تحصیلی جدید را آغاز کرد دند .
همچنین امروز با نواخته شدن زنگ غنچه ها ۲ هزار و ۴۰۰ پیش دبستانی  و با نواخته شدن زنگ جوانه ها ۱۳ هزار دانش آموز پایه هفتم  سال تحصیلی را آغاز کردند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان در آیین نمادین زن جشن شکوفه‌ها که در دبستان نگین شرف آباد یاسوج برگزار شد گفت: امسال تعداد کلاس اولی‌ها حدود ۱۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش دارد.

هادی زارع پور افزود: ۹۵ درصد نوآموزان بدو ورود به دبستان در طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی ارزیابی شدند.

زارع پور اضافه کرد: در سال تحصیلی جدید منتاسب با شرایط کرونایی در همه شهرستان‌ها و مناطق آموزش و |پرورش کهگیلویه و بویراحمد کلاس‌های درس به صورت ترکیبی حضوری و غیرحضوری برگزار می‌شود. 
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: