پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۴۴۱
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۷
حق وردی خبرداد:
خط آهن تهران- تبریز به شهرستان قدس می رسد و به سمت شهرجدید اندیشه و شهرستان ملارد ادامه مسیر می دهد.


حسین حق وردی نماینده مردم شریف شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین گفت: دومین اولویت ما برای پیگیری مسائل حوزه انتخابیه شهریار، اندیشه، شهرقدس، ملارد و صفادشت بعد از مسائل مربوط به بهداشت و درمان؛ مربوط به مترو و حمل و نقل ریلی بود.

وی تصریح کرد: ارتباط ریلی شهرهای اقماری شهر تهران تحت عنوان «قطار حومه ای» به شرکت راه آهن جمهوری اسلامی سپرده شده است. در حال حاضر مطالعات این پروژه انجام شده و به تصویب شورایعالی ترافیک هم رسیده است.

با اجرای این پروژه خط آهنی که از راه آهن شمال غرب کشور از تهران به تبریز می رود به شهرقدس می رسد و از آنجا به سمت شهر جدید اندیشه و شهرستان ملارد می آید.

حق وردی گفت: این پروژه در ابتدای مراحل اجرایی قراردارد و متولی این امر شرکت راه آهن خواهدبود. ما جلساتی با قرارگاه خاتم گذاشتیم و آنها برای این کار اعلام آمادگی کردند و برای اجرای پروژه یک سرمایه گذار شخصی هم اعلام آمادگی کرده هم اکنون در حال مذاکره هستیم و در حال پیگیری هستیم که این کار را شروع کنیم.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: