پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۴۵۱
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۶
گروه استان ها – لرستان– فرمانده انتظامي کوهدشت ازدستگیری 3 سارق اینترنتی و کشف 5 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ" نبی اله قاسمی " در تشریح این خبر اظهار داشت: در پي شكايات  جمعی از شهروندان مبنی بر مزاحمت های اینترنتی  و اين كه افرادی ناشناس در فضاي مجازي آنان را فريب داده و مبالغی را از آنان كلاهبرداري كرده اند، رسيدگي به موضوع در دستور كار ماموران پليس فتا کوهدشت قرار گرفت.
 
وي بیان داشت: شاكيان مدعي بودند از طریق سايت هاي تبليغاتي و آگهي فروش و یا سایت و درگاه جعلی در دام کلاهبرداران اینترنتی قرار گرفتند و مبالغ درخواستي را بدون دريافت هيچ گونه مدرك و نشاني به حساب افراد شياد واريز کردند.
 
این مقام انتظامی افزود: کارشناسان پلیس فتا با انجام اقدامات فنی و با اشراف اطلاعاتی، عاملان برداشت های غیرمجاز را در استان های مختلف كشور شناسايي و با دستور مقام قضائي 3 نفر را در این راستا دستگیر کردند.
 
فرمانده انتظامی کوهدشت در پایان با بیان نکات ایمنی از شهروندان خواست؛ با نصب اپلیکیشن آموزش های همگانی پلیس وافزایش سطح معلومات و آگاهی های خود در خصوص روش های پیشگیری از کلاهبرداری در فضای مجازی  در دام افراد کلاهبردار و درگاه های خرید اینترنتی جعلی گرفتار نشوند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: