پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۴۵۲
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۱
گروه استان ها – لرستان – رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری متهم و کشف کلاهبرداری به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال در شهرستان خرم آباد خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "عباس نظری " در تشریح این خبر بیان داشت: در پي مراجعه  شهروندی به پلیس آگاهی استان مبنی بر اینکه یک نفر که خود را دارای نفوذ در ادارات دولتی معرفی کرده، مبلغی را از وی کلاهبرداری کرده است، موضوع در دستور کار کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقاتی که توسط کارآگاهان آگاهی انجام گرفت محرز شد فرد کلاهبردار با وعده های توخالی تحت عنوان استخدام فرزند شاکی در مشاغل دولتی مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون ریال را از شاکی دریافت و پس از گذشت مدتی مال باخته متوجه می شود هيچ اقدامي درراستاي استخدام فرزند وی صورت نگرفته و فرد کلاهبردار وجوه دريافتي را به نفع خود تصاحب کرده است.

رئیس پلیس آگاهی لرستان، تصریح کرد: ماموران با کارهای اطلاعاتی متهم را در سطح استان شناسایی و دستگیرکردند.
سرهنگ نظری، اظهار داشت: متهم به جرم خود به دریافت یک میلیارد و 500 میلیون ریال کلاهبرداری اعتراف و به مراجع ذیصلاح معرفی شد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: