پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۴۵۵
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۵
وحید لطیفی منصور آباد
سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه و بویراحمد به دلایل اختلال در شبکه همراه اول اشاره کرد و گفت علاوه بر راه اندازی و اضافه نمودن تکنولوژی ۴Gبر بستر فرکانس ۲۱۰۰ مگاهرتز جهت بهبود کیفیت دیتا و بالا بردن سرعت اینترنت، ناپایداری شبکه برق در استان باعث خاموشی سایت های موبایل میشود و همچنین سرقت از سایت ها در. حومه شهر باعث شده تعدادی از سایت ها از سرویس دهی خارج شوند و رفع تک تک این سایت ها در دست اقدام است
دلایل اختلال درشبکه همراه اول استان کهگیلویه وبویراحمدچیست؟ سید محمد هادی امیری پاسخ می دهد

سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد به دلایل اختلال در شبکه همراه اول اشاره کرد وگفت علاوه برراه اندازی و اضافه نمودن تکنولوژی ۴Gبر بستر فرکانس ۲۱۰۰مگاهرتزجهت بهیود کیفیت دیتا وبالا بردن سرعت اینترنت  ، ناپایداری شبکه برق  در استان ،باعث خاموشی سایت های موبایل می شود و همچنین سرقت از سایت ها   در حومه شهرباعث شده تعدادی از سایت ها از سرویس دهی خارج شوند و رفع خرابی تک تک این سایت ها در دست اقدام است .

به گزارش پایگاه خبری گیتی آن لاین و به نقل از روابط عمومی مخابرات استان .... ، سید محمد هادی امیری طی گفتگو با این ........در خصوص اختلال در شبکه همراه اول گفت :شبکه همراه اول استان و تکنولوژی ۴G ازفرکانس های ۱۸۰۰و ۲۶۰۰ مگاهرتز استفاده می شد ،لذا جهت بهبود کیفیت دیتا و بالا بردن سرعت اینترنت ،اقدام به راه اندازی و اضافه کردن تکنولوژی جدید ۴G بر بستر فرکانس ۲۱۰۰ مگا هرتز کردیم و این تکنولوژی به کمک سایر تکنولوژی های قبل در بهبود سرعت کمک شایانی خواهد کرد.
سید محمد هادی امیری افزود ؛با تمام مشکلات و تحریم های موجود، این پروژه بزرگ  در دست اجراست وپیگیری های زیادی جهت تامین سخت افزار و تجهیزات مورد نیاز  انجام شده  وتیم شبکه موبایل به صورت شبانه روزی  در حال راه اندازی این سرویس جدید می باشند.
وی خاطر نشان کرد ؛ درطول  مدت زمان  راه‌اندازی این پروژه یکسری اختلالات در شبکه وجود خواهد داشت  که ان شاءالله به زودی مرتفع می شود ولازم می دانم  ضمن تقدیر وتشکر از صبر وحوصله ی مشترکین  عزیز ،  بابت این اختلالات از تک تک هم استانی های عزی  عذرخواهی می کنم.
سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد به دو علت  دیگراختلال در شبکه همراه اول اشاره کرد وگعت  ، ناپایداری شبکه برق  در استان ،باعث خاموشی سایت های موبایل می شود و همچنین سرقت از سایت ها   در حومه شهرباعث شده تعدادی از سایت ها از سرویس دهی خارج شوند و رفع خرابی تک تک این سایت ها در دست اقدام است .
امیری در ادامه گفت ؛ با تمام این مشکلات ،تحریم‌ها،نبود قطعات و سخت افزارها، هدف ما رفع نگرانی هم استانی ها  از سرعت اینترنت در زمان بازگشایی مدارس و کلاس های درس دانش اموزان و دانشجویان عزیز خواهد بود.
سید محمد هادی امیری در پایان گفت ؛ در کنار شما مردم عزیز خواهیم بود و تمام تلاش خود را جهت تامین بستری امن و سرعتی مناسب جهت پیشرفت دانش اموزان و پیشرفت کشور خود خواهیم کرد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: