پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۴۵۹
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۳
همزمان با اربعین حسینی؛
همزمان با اربعین حسینی، کانون عکس اندیشه (فرادید) با مشارکت گالری فرهنگسرای اندیشه، نمایشگاه گروهی عکس "عاشورا در آینه اندیشه" را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی رویداد، کانون عکس اندیشه (فرادید) با مشارکت گالری فرهنگسرای اندیشه، در مرداد ماه سال جاری اقدام به انتشار فراخوان ارسال آثار برای نمایشگاه مجازی "عاشورا در آینه اندیشه" کرد و با پایان مهلت ارسال آثار در 12 شهریور ماه 1400، عکس های ارسالی مورد داوری: حسین پاریاس، پیام احمدی کاشانی و مینا متقی قانع قرار گرفتند.

از میان عکس های ارسالی، 25 قطعه عکس از شش هنرمند عکاس: طوبی پروین، مرتضی افشاری، فریده فخیمی، فرزاد جمشیددانایی، مریم افضلی و غلامرضا حقیقی برای شرکت در نمایشگاه مجازی "عاشورا در آینه اندیشه" برگزیده شد و آثار منتخب، همزمان با اربعین حسینی در تاریخ 6 مهر 1400 در سایت رسمی فرهنگسرای اندیشه و صفحه رسمی اینستاگرام کانون عکس اندیشه- فرادید به نشانی: @Andisheh.Photo.Club  در قالب ویدئو برای علاقمندان به هنر عکاسی به نمایش درخواهد آمد.

گفتنی است؛ به زودی و با توجه به تغییر وضعیت شهر تهران از قرمز به نارنجی کرونایی، برپایی نمایشگاه گروهی به شکل حضوری و برپایی رویدادهای عکاسانه با رعایت دستورالعملهای بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شامل پوشش دستکش و ماسک در دستور کار کانون عکس اندیشه (فرادید) قرار می گیرد.

این کانون عکس، از مرداد ماه سال جاری فعالیت رسمی اش را در فرهنگسرای اندیشه زیر نظر سازمان فرهنگی، هنری شهرداری تهران آغاز کرد تا بتواند سهمی هرچند اندک در ارتقاء سطح عکاسی در کشور داشته باشد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: