پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۵۲۱
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۷
در۶ ماه نخست امسال
با جذب ۲۱۲ میلیارد تومان تسهیلات برای هفت هزار و ٣٢۴ مددجو‌ی کمیته امداد امام خمینی فارس اشتغالزایی شده است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی فارس با بیان اینکه ایجاد اشتغال و توجه به این موضوع می‌تواند رفاه عمومی را در پی داشته و در توسعه جامعه مؤثر باشدافزود: مددجویان تحت حمایت و افراد مستعدی که به حمایت مالی نیازمند هستند نیز از این قاعده مستثنی نیستند.
بذرافشان با اشاره به اینکه در ۶ ماهه امسال ۲۱۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال برای مددجویان استان جذب شده است، گفت: در این مدت ۶۲۱۵ طرح اشتغال ایجاد شده است که از این تعداد ۳۵۹۶ طرح اشتغال برای زنان و ۴۰۲۷ طرح اشتغال نیز برای مردان بوده است.
بذرافشان با اشاره به طرح‌های ایجاد شده خاطر نشان کرد: از طرح‌های مذکور ۲۱۴۴ مورد در زمینه مشاغل خانگی و ۴۰۷۱ مورد نیز در زمینه خوداشتغالی بوده است که برای ۷۳۲۴ نفر ایجاد شغل شده است.
مدیر کل امداد فارس با بیان اینکه وام‌های اشتغال بر اساس محل سکونت مجری طرح داده می‌شود، گفت: در مدت مذکور ۲۱۸۸ طرح شهری و ۴۰۲۷ طرح روستایی ایجاد شده است.

او در خصوص نوع مشاغل ایجاد شده در این مدت یادآور شد: ۲۲۶۷ طرح در مشاغل خدماتی، ۲۲۷۹ مورد دام‌پروری، ۹۰ مورد صنایع‌دستی و ۳۲۹ مورد حمل و نقل، ۱۳۹ مورد زنبورداری، ۳۳۴ مورد صنعتی و معدنی و ۷۷۷ مورد فرش و گلیم ایجاد شده است.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: