پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۵۴۸
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۰
باند دوم حدفاصل شهر ارسنجان تا روستای خبریز شرق فارس را به شمال استان متصل خواهد کرد.
محمود رضایی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: طرح ساخت باند دوم حدفاصل شهر ارسنجان تا روستای خبریز این شهرستان که قسمتی از طرح خاوران سروستان، خرامه ارسنجان، سعادت شهر است، مسیر شرق فارس را به شمال استان متصل خواهد کرد و از لحاظ ترافیکی ارزش بالایی دارد.
وی افزود: طول مجموع عملیات اجرایی این طرح معادل ۱۳ و نیم کیلومتر است که شامل دو لایه آسفالت و عملیات ایمن سازی و جداسازی خطوط رفت و برگشت به صورت بزرگراهی است که این مسیر به اتمام رسیده و در حال بهره برداری است.
رضایی ادامه داد: برآورد مبلغ هزینه شده برای این طرح بر اساس قرارداد پیمانکار ۳۵۰ میلیارد ریال و ارزش عملیات اجرا شده بر اساس قیمت روز ۹۵۰ میلیارد ریال است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: در حال حاضر ۱۳و نیم کیلومتر از این طرح تا ورودی روستای خبریز زیر بار ترافیک رفته است، اما تجهیزات مربوط موسوم به نیوجرسی کنار کانال هنوز کامل نشده و در حال نصب است.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: