پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۶۳۸
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۲
برگزیدگان جشنواره‌های دفاع مقدس فارس معرفی شدند.
در مراسمی با حضور فرمانده سپاه فجر فارس، از برگزیدگان بخش‌های شعر و داستان کوتاه جشنواره‌های خاکریز دفاع مقدس تجلیل شد.
به گفته مرادی دبیر برگزاری این مراسم، بیش از صد اثر به دبیرخانه این جشنواره‌ها ارسال شده بود که پس از بررسی‌های هیئت داوران ۱۰ اثر برتر انتخاب شد.
در این مراسم از دو شناسنامه و اطلس لشکر ۳۳ المهدی فارس، کتاب زندگی نامه شهید مهدی اثنی عشری با عنوان استراحت بماند بعد از شهادت و کتاب حسن رسته من با عنوان رسته مرد رونمایی شد.
رونمایی از تابلوی رویداد فرهنگی و هنری دفاع مقدس با عنوان راوی شو از دیگر برنامه‌های این مراسم بود. این رویداد قرار است در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با همکاری هنرمندان رشته‌های مختلف از جمله هنر‌های نمایشی، تجسمی و آوایی برگزار شود.
فرمانده سپاه فجر فارس در این مراسم با اشاره به آثار ارزشمندی که تاکنون توسط هنرمندان استان در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و دفاع مقدس تهیه شده است، فعالیت در این زمینه را سبب گرامیداشت و احیای دین و ارزش‌های دینی دانست.
سردار بوعلی با بیان این که در شرایط موجود نیاز به آثار هنری در زمینه فرهنگ ایثار و شهادت به خوبی احساس می‌شود افزود: کار‌های هنری برای شهدا تبلیغ راه آنهاست و به همین خاطر ارزشمند است و نوعی عبادت محسوب می‌شود.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: