پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۶۷۶
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۷
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان گفت: ۷۷۰ هزار و ۱۴۳ هزار تن کالای اساسی با ۳۰ هزار و ۸۲۸ سفر باری در ۶ ماهه سال نخست جاری توسط ناوگان باری در حوزه تحت پوشش این اداره کل از بندر چابهار به سایر نقاط حمل شده است.

گیتی آنلاین-به نقل ازاداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان، جلال الدین قادری افزود: گندم، برنج، ذرت، جو و شکر عمده کالاهای حمل شده این مدت را در جنوب استان تشکیل می دهند.

 وی تاکید کرد: با وجود شیوع ویروس کرونا هیچ محدودیتی برای ناوگان باری و جابجایی کالا به ویژه کالاهای اساسی در جنوب این استان اعمال نشده و نخواهد شد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان حمل کالاهای اساسی را از اولویت اصلی این اداره کل ذکر کرد و گفت: بر اساس ارزیابی های انجام شده تعداد ورودی و خروجی کامیون های حامل کالاهای اساسی به پایانه بار چابهار در ۶ ماهه نخست سالجاری به ترتیب ۳۸ هزار و ۴۴۵ دستگاه و ۴۶ هزار و ۵۶۱ دستگاه کامیون بوده است.

قادری در پایان خاطر نشان کرد: اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای جنوب سیستان و بلوچستان برای خدمت رسانی و تسهیل زنجیره کالاهای اساسی مورد نیاز مردم آمادگی کامل دارد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: