پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۴۲۷
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۰
گیتی آنلاین - سامانه شبیه ساز هواپیمای شکاری اف5 با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش در پایگاه شکاری شهید فکوری تبریز به بهره برداری رسید.
به گزارش ایرنا از اعلام روز یکشنبه روابط عمومی نیروی هوایی ارتش، در آیین بهره برداری از این سامانه شبیه ساز امیر سرتیپ خلبان حسن شاه صفی با اشاره به اهمیت شبیه ‌سازها در آموزش خلبانی گفت: شبیه‌ ساز‌ها این امکان را به ما می‌دهند که با ایجاد شرایط اضطراری در آن خلبانان را برای موقعیت‌های سخت آماده کنیم.
وی ادامه داد: هر خلبانی باید در دوره زمانی مشخص با استفاده از سامانه‌های شبیه‌ساز آموخته‌های خود را به کار برده و در هر شرایطی دانش و مهارت لازم را برای هدایت هواپیما در شرایط اضطراری دارا باشد.
فرمانده نیروی هوایی ارتش در ادامه با قدردانی از تلاش متخصصان نیرو در جهاد خودکفایی اضافه کرد: امروز نیروی هوایی ارتش از نظر ساخت شبیه ‌ساز به خودکفایی رسیده و مشکلی در این خصوص نداریم و می‌توانیم دانش خود در این زمینه را در اختیار سایر نهاد‌های کشور قرار دهیم.
در ابتدای این آیین بهره برداری سرتیپ دوم خلبان حمید واحدی، فرمانده پایگاه شکاری شهید فکوری با قدردانی از فرماندهان و مسئولین در راستای پشتیبانی از این پروژه گفت: با حمایت‌هایی که به عمل آمد، توانستیم در مدت 9 ماه آن را به اتمام برسانیم.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: