پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۷۰۰
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۲
حمیدرضا نصیری در کمیته تخصصی محیط زیست:
حفظ و حراست از محیط زیست از اهمیت ویژه ای برخوردار است؛ لذا رعایت ضوابط زیست محیطی در اجرای پروژه های کشاورزی توسط بهره برداران و پیمانکاران الزامی می باشد.
حمیدرضا نصیری در جلسه کمیته تخصصی محیط زیست که با حضور مسیحی مدیرکل سازمان حفاظت محیط زیست استان هرمزگان،محسن دهقانی و مجید وفادار نمایندگان شورا نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی، کریمی معاون مالی اداری  و معاون آموزشی و فنی  برگزار شد،ضمن تاکید بر حفظ و حراست از محیط زیست گفت: برای جلوگیری از تخریب محیط زیست باید از ظرفیت ناظران زیست محیطی استفاده کرد.

وی بیان داشت: این افراد می توانند با ایفای نقش نظارتی  و برنامه هایی که ارائه می دهند از تخریب محیط زیست جلوگیری و آسیب های احتمالی آن را به حداقل برسانند.

نصیری افزود: در حوزه محیط زیست باید از افراد با تجربه و آموزش دیده بهره برد.

مسیحی نیز در این جلسه بیان داشت: نظارت های زیست محیطی باید بصورت مستمر انجام شود و محدود به زمان تاسیس نباشد و پس از بهره برداری از واحدهای تولیدی این فرایند در جهت حفظ منابع زیست محیطی تداوم داشته باشد.
مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان ادامه داد: باید دقت داشت که منابع موجود باید برای آیندگان نیز حفظ شود.


«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: