پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۷۱۰
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۴
توسط بانک سپه منطقه کرمانشاه انجام شد:
گیتی آنلاین - کرمانشاه - مدیریت بانک سپه منطقه کرمانشاه در گفتگو با خبرنگاران از پرداخت یک هزار و ۸۸۲ میلیارد ریال تسهیلات ازدواج به زوج های کرمانشاهی خبر داد
مدیر شعب بانک سپه منطقه کرمانشاه گفت: بانک سپه استان طی یک سال گذشته یک هزار و ۸۸۲ میلیارد ریال تسهیلات ازدواج به زوج های کرمانشاهی پرداخت کرده است.
عبدالعلی شریفی اظهار داشت: این مقدار تسهیلات ازدواج به ۲ هزار و ۸۸۴ نفر از زوج های کرمانشاهی تخصیص داده شده است.
وی گفت: بانک سهم استان در راستای حمایت از کسب و کار و اشتغال استان طی یک سال اخیر ۲ هزار و ۴۸ فقره تسهیلات با اعتبار ۱۸ میلیارد تومان به مشاغل آسیب دیده از کرونا پرداخت کرده است.
مدیر شعب بانک سپه منطقه کرمانشاه در ادامه اظهارداشت: طی این مدت در راستای کمک به مستاجران استان که در این ۲ سال اخیر با مشکلات فراوان رهن و اجاره مواجهه شدند، به ۳۳۵ خانوار بیش از هفت میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان ودیعه مسکن پرداخت شده است.
وی افزود: در راستای کمک به تولید، اشتغال، رونق کسب و کار و توسعه استان ۲۳۰ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان تسهیلات در حوزه بازرگانی و خدمات، ۶۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات در حوزه مشاغل کشاورزی، ۱۶۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان وام در حوره صنعت و معدن و همچنین ۲۴ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات در حوزه ساختمان و مسکن پرداخت کرده است.
شریفی در پایان به برخی دیگر از اقدامات این بانک اشاره داشت که از جمله آنها می توان پرداخت ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به زلزله زدگان ،۲۷ میلیارد و ۹۲۷ میلیون تومان وام به سیل زدگان به سه هزار و ۶۹ خانوار و پنج میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان وام به۱۱۰ مددجوی تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی را نام برد.

خبرنگار : الهه فرهادی
سردبیر خبر : سید محمد موسوی
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:الهه فرهادی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: