پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۷۳۲
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۰
، اهالی رسانه مشهدالرضا در اقدامی نمادین، ضمن ارج نهادن به لباس مقدس کارگران خدمات شهری و در راستای حمایت و کمک رسانی به آنها درایام آخر صفر به کمکشان خواهند شتافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیتی آنلاین از خراسان رضوی، دعوت بسیج رسانه خراسان رضوی از خبرنگاران برای کمک کارگران خدمات شهری دعوت نامه ای ارسال کرد این دعوت نامه آمد است:

در آستانه شهادت امام رضا(ع) و رحلت جانسوز نبی اکرم(ص) اهالی قلم و رسانه در مشهد به جمع خادمان حریم رضوی می پیوندند.

همه ساله، همزمان با روزهای عزاداری رحلت حضرت رسول و شهادت ثامن الحجج و با حضور خیل عظیم ارادتمندان به آستان ملکوتی علی ابن موسی الرضا، پاکبانان شهرمان میزان زحمتشان در مسیر خدمت به زائران و مجاوران آقا بیشتر می‌شود.

بر این اساس، اهالی رسانه مشهدالرضا در اقدامی نمادین، ضمن ارج نهادن به لباس مقدس کارگران خدمات شهری و در راستای حمایت و کمک‌رسانی به آنها در این روز به کمک‌شان خواهند شتافت.

خبرنگاران و عکاسان مشهدی با پوشش و لباس خدمت پاکبانان در روز شهادت، خادم الرضا می‌شوند تا شعار همه خادم الرضائیم را نیز تحقق بخشند.

علاقمندان به شرکت در این طرح می‌توانند برای ثبت نام با شماره تلفن‌های ۰۹۱۵۵۵۷۳۰۶۲ (برادران) ۰۹۳۰۵۱۱۰۷۱۷(خواهران) تماس بگیرند یا در شبکه‌های اجتماعی به همین شماره‌ها پیام ارسال کنند.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: