پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۲۸۱۲
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۰
گروه استان ها-جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه وجود ماموران نیروی انتظامی برای جامعه، آرام بخش و برای مجرمان باعث ناامنی است، رضایتمندی مردم را میزان و معیار ارزیابی توفیقات ناجا دانست.

گیتی آنلاین-به نقل ازپایگاه خبری پلیس ، سردار "قاسم رضایی"در همایش تبیین و توجیه معاونان،فرماندهان،روسا و مدیران فرماندهی انتظامی استان قم که در سالن همایش های مجتمع آموزشی،فرهنگی و تربیتی عمار برگزار شد، ضمن تسلیت ایام حزن و اندوه آل الله ،اظهار داشت: خدمت در ایام عزاداری برای قرب الهی و عبادت است.

وی با اشاره به حاکمیت نظم و انضباط در نیروی انتظامی، تصریح کرد: نظم و انضباط در سازمان نیروی انتظامی باید فرهنگ باشد، نظم در رفت و آمد،حضور وگفتمان بسیار حائز اهمیت است .

جانشین فرمانده ناجا افزود: نیروی انتظامی را باید در جمهوری اسلامی در آرمان انقلاب، انقلاب را در عاشورا، عاشورا را در بعثت و بعثت را در هدف از خلقت انسان جستجو کرد، هدف از خلقت همان بندگی خداست که در انجام واجبات و ترک محرمات تبیین می شود .

سردار رضایی با بیان اینکه شیعیان اعتقاد به ظهور حضرت ولی عصر (عج) دارند، گفت: نیروی انتظامی از بسترسازان ظهور است.

وی ناجا را مظهر اقتدار دانست و تصریح کرد: ناجا برآمده از بطن انقلاب و ملجاء و پناهگاه مردم است و مردم در سختی ها به این نیرو متکی هستند.

  سردار رضایی ابراز داشت: ناجا سازمانی برآمده از انقلاب است و در راستای ایجاد آرامش مردم بازویی برای جمهوری اسلامی محسوب می شود بنابراین نترس بودن، شجاع بودن، بصیرت داشتن، ولایی بودن و تکلیف مداری باید سرلوحه اقدامات و عملکرد کارکنان نیروی انتظامی باشد.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه هیچ سازمانی به اندازه نیروی انتظامی تنوع ماموریتی ندارد، تصریح کرد: ماموران نیروی انتظامی برای جامعه، آرام بخش و برای مجرمان باعث ناامنی هستند.

سردار رضایی انسان محور بودن را از ویژگی های بارز این نیرو دانست و گفت: آموزش، مهارت و نظارت هر کدام در نیروی انتظامی از جایگاهی برخوردار هستند و ارزشمندترین دارایی نیروی انسانی است.

جانشین فرمانده ناجا افزود: ما باید روح برادری و اخوت را هم در گفتمان و هم در عمل نهادینه کرده و انس با زیرمجموعه را تقویت و به عنوان فرهنگ سازمانی دنبال کنیم.

وی دلیل توفیق کشور در 8 سال دفاع مقدس را اخلاص و انس برادران رزمنده دانست که در این دوران نبایست از این مهم غافل شد.

سردار رضایی ادامه داد: فرماندهان و مسئولان در نیروی انتظامی باید فضا را به گونه ای ترسیم کنندکه سربازان بعد از خدمت سربازی به عنوان عنصری مفید در جامعه و منشاء خدمت باشند.

جانشین فرمانده ناجا، جسارت و شجاعت را از دیگر شاخصه های فرهنگ سازی دانست و تصریح کرد : کسی که در جامعه باعث ایجاد رعب و وحشت می شود بایستی با قاطعیت با آن برخورد شود.

وی گفت: پلیس در تراز انقلاب اسلامی شاخصه ها و الزاماتی دارد و سعی بر این است تا به این شاخصه ها نزدیک تر شویم.

سردار رضایی با اشاره به موقعیت ویژه استان قم، افزود: حمایت و پشتیبانی معنوی مراجع معظم تقلید، علماء و فضلا از اقدامات و طرح های پلیس ، ظرفیت بسیار عظیم و ارزنده ای است که باید قدر آن را دانست.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی، تصریح کرد: هفته نیروی انتظامی باید هفته ارائه خدمات مضاعف به مردم باشد و رضایتمندی مردم از نیروی انتظامی، میزان و معیار ارزیابی توفیقات ناجا است.

وی با اشاره به آمار عملکرد ارائه شده توسط فرمانده انتظامی استان قم در سال جاری تاکید کرد: خوشبختانه قم طی 6 ماهه گذشته در ماموریت های مهم ، در موضوعات سرقت، مواد مخدر، ساماندهی کلانتری ها و پاسگاه ها و همچنین  نظم و امنیت ایام تاسوعا و عاشورا و اربعین بسیار موفق عمل کرده است.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به اهمیت موضوع حجاب و عفاف در جامعه گفت: اعمال قانون خودروهای با سرنشین بدپوشش باید در دستور کار پلیس راه و راهور قرار گیرد.

سردار رضایی در خاتمه با ابلاغ خداقوت سردار اشتری ، اظهار داشت: هفته ناجا از روز شنبه  17 مهرماه آغاز می شود که بایستی از خانواده های محترم نیروی انتظامی به صورت ویژه قدردانی شود.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: