پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۰۲۲
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۸
به کارگردانی بهمن عباسپور؛
میزبانی خانه هنرمندان ایران از نمایش «هفتاد و شش دو صفر» به کارگردانی بهمن عباسپور آغاز شد.
به گزارش  روابط عمومی گروه، اجراهای پرفورمنس «هفتاد و شش دو صفر» از ساعت 16:00، روز سه شنبه، 20مهر ماه در گالری پاییز خانه‌ هنرمندان ایران برگزار شد.
«هفتاد و شش دو صفر» به طراحی، کارگردانی و اجرای بهمن عباس‌پور به مدت 4روز و تا روز جمعه، 23مهر از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۲۰:۰۰ به مدت ۴ ساعت بی‌وقفه در جریان است. مخاطبان محدودیتی برای زمان ورود، خروج و تماشای این اجرا نخواهند داشت و بازدید از این نمایش برای عموم، آزاد و رایگان است.
در اجرای «هفتاد و شش دو صفر» دکتر شهرام گیل‌آبادی (مشاور کارگردان)، نوید شکروی (طراح صحنه و نور)، مهدی گودرزی (طراح ویدئو و صدا)، امیر پارسائیان‌مهر (مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه)، آرزو آزادپور (عکاس و مدیر امور بین‌الملل)، سحر نزهت‌سرشت (گرافیست) و امیر تاروردی (مسئول فنی) کارگردان را یاری می کنند.
در توضیحات این اثر نمایشی «نقل قولی از «هلن گرمیون» به عنوان استیتمنت این اجرا، برگزیده شده است؛ آنجا که می‌گوید: «من همیشه گفت‌وگو های خیالی خلق می‌کنم تا آنچه در ذهنم می‌گذرد را به زبان بیاورم. این گفت‌وگو های خیالی تسلی‌ام می‌دهند…»
یادآور می شود «هفتاد و شش دو صفر» تا ۲۳ مهر ماه در گالری پاییز خانه هنرمندان ایران از ساعت ۱۶ تا ۲۰ اجرا می شود و مخاطبان می تواند رزرو رایگان خود را از طریق سایت تیوال انجام دهند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: