پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۰۲۹
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۲
در دو بخش ملی و بین‌الملل؛
برگزیدگان سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان طی مراسمی در سالن زنده‌یاد عباس کیارستمی بنیاد سینمایی فارابی معرفی شدند.

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، جوایز اهدا شده در این مراسم به شرح زیر است:

* جوایز بخش بین‌الملل:
-جایزه سیفژ، دیپلم افتخار و پروانه زرین به فیلم «یدو» (مهدی جعفری)
-بخش پویانمایی کوتاه، دیپلم افتخار به فیلم «مادربزرگ من ماتیلده» (میگوئل آنایا بوریا)از کشور مکزیک
-دیپلم افتخار و پروانه زرین بخش فیلم کوتاه داستانی، به فیلم «سکوت رودخانه» (فرانچسکا کانه‌پا) از کشور پرو
-دیپلم افتحار دستاورد هنری برای موسیقی متن به برای فیلم «سوومی»(روهن رومن) ساخته امول وسانت‌گل از کشور هندوستان
-دیپلم افتخار دستاورد هنری برای فیلمبرداری فیلم «یدو» (مرتضی نجفی)
-دیپلم افتخار و پروانه زرین «دستاورد هنری کار گردانی فسلم«پدربزرگ من یک فضایی است» به کارگردانی دراژن ژارکوویچ (از کرواسی) و مارینا آندره‌ی اسکوپ (از بوسنی)
-دیپلم افتخار بازیگر کودک و نوجوان فیلم «محافظ برادر» (فرید کراهان) از کشور ترکیه
-دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین بازیگر کودک و نوجوان فیلم «پسران دریا»(یاسین حبیب‌پور)
-دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین فیلمنامه فیلم «پسران دریا» (افشین هاشمی و حسین قاسمی‌جامی) از ایران
-دیپلم افتخار و پروانه زرین کارگردانی به فیلم «یدو»(مهدی جعفری) از ایران
-دیپلم افتخار و پروانه زرین جایزه ویژه هیأت داوران فیلم «لوسیا» (خوان پاتو)از اسپانیا
-دیپلم افتخار و پروانه زرین جایزه داوران کودک و نوجوان فیلم «پدربزرگ من یک فضایی است»(دراژن ژارکوویچ و مارینا آندره‌ی اسکوپ )از کشور بوسنی
– دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین فیلم به فیلم یدو(محمدرضا مصباح)

جوایز بخش ملی:
-دیپلم افتخار بخش «کرونا روایت» فیلم «فضای زندگی» (ایلیا رمضانی)
-دیپلم افتخار بداعت و نوآوری به «افسانه بُناسان»(حبیب احمدزاده)
-دیپلم افتخار بخش کسب و کار و ترغیب مخاطبان کودک و نوجوان فیلم«بام بالا»(بهروز مفید)
-دیپلم افتخار برای ارائه تصویری متفاوت از نوجوانان خطه سیستان و بلوچستان فیلم «لیپار»(حسین ریگی)
-در بخش «وب‌سری»، دیپلم افتخار فیلم «آشمچز- یک اشتباه دیجیتالی» (فریاد بیات)
-در بخش «پویانمایی کوتاه» دیپلم افتخار و پروانه زرین را به فیلم«آی دی»(فهیمه قبادی)
-دیپلم افتخار و پروانه زرین بخش کوتاه داستانی فیلم «منم سمیرا» (متین رکن)
-دیپلم افتخار و لوح زرین بهترین فیلم بلند داستانی فیلم«راز قلعه» (کریم رناسیان)
– جایزه شهید بهنام محمدی فیلم «پسرم رسول» (نبی قلی‌زاده)
-دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین دستاورد هنری موسیقی متن فیلم «لیپار» (مسعود سخاوت‌دوست)
-دیپلم افتخار و پروانه زرین جایزه زاون قوکاسیان به فیلم «بام‌بالا»(سید جمال سیدحاتمی)
-دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین بازیگر کودک و نوجوان فیلم «میان صخره ها (آندیا یحیی‌پور)
-دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین فیلمنامه فیلم«بام بالا»(امیر محمد عبدی)
-دیپلم افتخار و پروانه زرین بخش کارگردانی فیلم«لیپار»(حسین ریگی)
-دیپلم افتخار و پروانه زرین ویژه هیأت به کارگردان فیلم «میان صخره ها»(مختار عبدالهی)
-دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین فیلم «پسران دریا» (بهروز نشان)
-دیپلم افتخار بخش داوران کودک و نوجوان (داوری در سامانه‌های اینترنتی) فیلم «آی دی»(فهیمه قبادی به تهیه‌کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی)
-دیپلم افتخار و پروانه زرین داوران کودک و نوجوان (داوری در خانه جشنواره به صورت فیزیکی) فیلم «بام بالا»(بهروز مفید)

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: