پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۰۴۲
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۷
وزیر جهاد کشاورزی : با بهره برداری از شهرک گلخانه‌ای فجر ایزدخواست شهرستان زرین دشت برای ۱۰۰۰ نفر شغل ایجاد می شود.

ساداتی نژاد در سفر به زرین دشت مورد استقبال مردم و مسئولین شهرستان قرار گرفت و با حضور در گلزار شهدای شهرپیر به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
وی از نزدیک در جریان مسائل ومشکلات این شهرستان قرار گرفت و افزود: این مشکلات درجلسه شورای اداری که با حضور رئیس جمهور در شیراز برگزار خواهد شد مطرح و پیگیری خواهد شد

ساداتی نژاد در بازدید از شهرک گلخانه‌ای فجر ایزدخواست از بهره برداری سریع این مجموعه در آینده نزدیک خبر داد و گفت : .این شهرک گلخانه‌ای در زمینی به مساحت ۱۲۰ هکتار و با ظرفیت ۱۰۰۰ شغل در حال احداث است.

امام جمعه شهرپیر گفت: شهرستان زرین دشت سالهاست که با مشکلات جاده‌ای و آب دست و پنجه نرم می‌کند و مردم بسیار در رنج و زحمت هستند.
حجت السلام مومنی تبار در جلسه‌ای که با حضور وزیر جهاد کشاورزی در زرین دشت تشکیل شد افزود: جاده‌های مواصلاتی جهرم به زرین دشت و زرین دشت به داراب و همچنین گردنه منتهی به حاج آباد از مهمترین مشکلات این منطقه است و سالیانه افراد زیادی در این جاده‌ها کشته و مصدوم میشوند.
وی افزود: یکی دیگر از عمده مشکلات زرین دشت اشتغال و بیکاری جوانان است که سبب مشکلات اجتماعی و گا‌ها مهاجرت شده است.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: