پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۰۴۳
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۷
دانشگاه سوره با همکاری اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ،رادیو نمایش و معاونت فضای مجازی سازمان صدا و سیما سلسله نشست‌های پژوهشی «تحلیل ساختار،محتوا و جایگاه ادبیات نمایشی در رادیو» را برگزار می‌کند.
سلسله نشست‌های پژوهشی «تحلیل ساختار،محتوا و جایگاه ادبیات نمایشی در رادیو» به همت دانشگاه سوره و با همکاری اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، رادیو نمایش و معاونت فضای مجازی سازمان صدا و سیما روزهای ۲۷ و ۲۸ مهر ماه به شکل بر خط در سامانه آموزشی دانشگاه سوره برگزار می شود. این برنامه به مناسبت یادکرد منویات مقام معظم رهبری در زمینه هنر نمایش که در سخنرانی‌های خود بر کارایی های بسیار این هنر تاکید ورزیده اند و از غفلت ها نسبت به این کارایی ها گلایمند بوده اند برگزار خواهد شد. همچنین به دلیل همزمانی این نشست ها با ورود نودانشجویان دانشگاه سوره بر شیوه های کارآفرینی هنر نمایش در رسانه های مختلف تاکید خواهد شد. دانشجویان ضمن آشنایی با کارایی های هنر نمایش زمینه های مختلف امکان بروز هنر خود را نیز خواهند شناخت. از سوی دیگر ادبیات نمایشی در رادیو که با اقبال عمومی مخاطبان رادیو روبه روست  مورد واکاوی قرار گرفته و ضمن آسیب شناسی کوشیده خواهد شد تا بسترهای جدید این هنر برای علاقمندان معرفی شود. دانشگاه سوره در راستای وظایف آموزشی و پژوهشی خود سعی دارد تا با میزبانی این نشست ها همنشینی مناسبی بین اهالی هنر، رسانه و دانشگاه پدید آورد. 
گفتنی است در این برنامه جمعی از اساتید دانشگاه و هنرمند با سابقه رادیو به ارائه سخنرانی خواهند پرداخت. نادر برهانی مرند، بهرام ابراهیمی،شهرام گیل آبادی، جواد پیشگر، ایوب آقا خانی، فرشاد آذرنیا، محسن سوهانی، امین رهبر و رامتین شهبازی سخنرانان این برنامه  بوده و امیررضا نوری پرتو نیز میزبانی و دبیری جلسات را برعهده دارد.
علاقمندان می توانند برای حضور و استفاده از سخنرانی ها به سامانه آموزشی دانشگاه سوره به آدرس https://sibad.soore.ac.ir/v/show/radiotheater مراجعه کنند. ورود به سامانه مجازی برگزاری برنامه در آدرس بالا برای عموم علاقمندان آزاد خواهد بود.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: