پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۰۶۸
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۵
پنگ لی یوان،  همسر شی جین پینگ، رئیس جمهوری خلق چین و نماینده ویژه یونسکو در زمینه آموزش دختران و زنان بعد از ظهر روز جمعه ۲۳ مهر (۱۵اکتبر)  به صورت ویدیویی در مراسم اعطای جوایز آموزش دختران و زنان یونسکو در سال 2021 شرکت کرد. 

پنگ لی یوان،  همسر شی جین پینگ، رئیس جمهوری خلق چین و نماینده ویژه یونسکو در زمینه آموزش دختران و زنان بعد از ظهر روز جمعه ۲۳ مهر (۱۵اکتبر)  به صورت ویدیویی در مراسم اعطای جوایز آموزش دختران و زنان یونسکو در سال 2021 شرکت کرد. 

شرکت بانوی اول چین در مراسم اهدای جایزه یونسکو برای آموزش دختران و زنان_fororder_1127962949_16343102387851n

بانوی اول چین پس از تبریک به برندگان این جایزه از کشورهای برزیل و موزامبیک گفت که از زمان تأسیس جایزه آموزش دختران و زنان توسط چین و یونسکو در سال 2015 ، این جایزه تأثیری مثبت در ترغیب افراد بیشتری به وقف زندگی خود برای آموزش دختران و زنان داشته است. در این مدت صدها هزار دختر و زن به دانش‌ها و مهارت‌های لازم تسلط در زندگی دست یافته‌اند و توانایی و اعتماد به نفس تغییر سرنوشت خود و دنبال کردن رؤیاهای خود را به دست آورده‌اند.

پنگ لی‌یوان تاکید کرد که در حال حاضر، همه‌گیری کرونا در سراسر جهان همچنان در حال گسترش است و تأثیر منفی آن بر آموزش دختران و زنان بیشتر شده است. ما باید با غلبه بر مشکلات، نیروهای بیشتری  را کنار هم بیاوریم و با در پیش گرفتن اقدامات هفتمند‌تر و دقیق‌تر،  آموزش عادلانه و با کیفیت را برای زنان و دختران فراهم کنیم.

شرکت بانوی اول چین در مراسم اهدای جایزه یونسکو برای آموزش دختران و زنان_fororder_1127962949_16343102388111n

بانوی اول چین گفت که به عنوان نماینده ویژه یونسکو برای توسعه آموزش دختران و زنان، مایلم همچنان با شما همکاری کنم تا عده بیشتری از زنان و کودکان بتوانند آینده‌ای بهتر داشته باشند.

آدری آزولای، مدیر کل یونسکو نیز در سخنرانی خود گفت که حمایت دولت چین از تاسیس جایزه آموزش دختران و زنان امید را با خود برای ما به همراه آورده و نقشی منحصر به فرد در تحقق رؤیاهای زنان و کودکان، به ویژه برای مقابله با چالش‌های ناشی از همه‌گیری ایفا کرده است. ما از دولت چین برای سرمایه‌گذاری مستمر و افتتاح مرحله دوم جوایز آموزش دختران و زنان تشکر می‌کنیم و از پروفسور پنگ لی‌یوان برای تمام حمایت‌های قاطعانه و قوی او  قدردانی می‌کنیم.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: