پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۰۷۸
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۱
با همت انجمن حامیان و ناجیان گهررود اشترانکوه،محیط زست منطقه اشترانکوه و اهالی محترم روستای «سراوند»
«انجمن ناجیان و حامیان گهررود اشترانکوه» در ادامه فعالیت‌های مستمر زیست‌محیطی خود این بار (جمعه 23 مهر 1400) اقدام به پاکسازی دریاچه گهر نمود.اعضای این انجمن در قالب دو گروه و با همراهی کارکنان محترم اداره محیط‌زیست و بومیان این منطقه،دریاچه گهر و حاشیه گهر رود و همچنین جنگل بالای این منطقه را پاکسازی و اقدام به معدوم‌سازی زباله‌ها کرد...

حامد سیف/ گیتی آنلاین: «انجمن ناجیان و حامیان گهر رود اشترانکوه» در ادامه فعالیت‌های مستمر زیست‌محیطی خود این بار (جمعه 23 مهر 1400) اقدام به پاکسازی دریاچه گهر نمود.اعضای این انجمن در قالب دو گروه و با همراهی کارکنان محترم اداره محیط‌زیست و بومیان این منطقه،دریاچه گهر و حاشیه گهر رود و همچنین جنگل بالای این منطقه را پاکسازی و اقدام به معدوم‌سازی زباله‌ها کرد. این انجمن در ماه گذشته سه منطقه پر گردشگر شهرستان دورود شامل آبشار آبگرمه،بیشه «پیر تو و بیشه عمارت» را از زباله‌های جامانده در طبیعت پاکسازی نموده و در تلاش است تا به کمک افراد حقیقی و حقوقی فعالیت‌های خود را استمرار و توسعه ببخشد.


زباله های جنگل بالا 

دریاچه گَهَر یک دریاچه آب شیرین در ایران است. این دریاچه در جنوب شرقی شهرستان  دورود و در منطقه حفاظت‌شده اشترانکوه در استان لرستان با ارتفاع ۲۳۵۰ متر از سطح دریا قرار گرفته‌ است. این دریاچه که به «نگین اشترانکوه» معروف است و سالانه در حدود ۷۰٬۰۰۰ گردشگر اقدام به بازدید از این منطقه می‌نمایند.

این انجمن به‌طور ویژه از حامیان همیشگی خود، تعاونی مصرف فرهنگیان شهرستان دورود (مهندس ایرج پولادوند)، دفتر پیشخوان خدمات دولتی (مهندس آزاده هاشمی)، مهندس حسن سالاروند، ریاست محترم اداره محیط‌زیست منطقه اشترانکوه ، کارمندان محترم این اداره و اهالی محترم روستای «سراوند» آقایان کرم مرادی، پرویز مرادی، بهزاد سلیمانی و محمود تکاور مراتب تشکر و قدردانی خود را اعلام می‌دارد.

همشهریان علاقه مند می توانند برای عضویت در انجمن با این شماره تماس بگیرند/  09134231393

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:حامد سیف
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: