پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۰۹۸
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۱
مدیر دفتر مرکز اسلامی آذربایجان غربی؛
مدیر دفتر مرکز اسلامی آذربایجان غربی از برگزاری ۳۳ عنوان برنامه به مناسبت بزرگداشت هفته وحدت دراستان خبر داد.

حجت الاسلام عسگر فعال آذر، در نشست خبری با خبرنگاران در تشریح برنامه‌های هفته وحدت اظهارکرد: امسال در طول هفته وحدت ۳۳ برنامه در مرکز استان و شهرهای مختلف آذربایجان غربی برگزار می‌شود.

فعال آذر تجدید دیدار با نماینده ولی فقیه در استان،برگزاری مراسم ویژه همایش روحانیون شیعه و سنی در مسجد امام شافعی ارومیه و تجلیل از خانواده های معظم شهدا و راه اندازی رادیو وحدت از اپل ربیع الاول تا هفدهم را از جمله برنامه های گرامیداشت هفته وحدت امسال عنوان کرد.

وی با اشاره به توجه ویژه نظام مقدس جمهوری اسلامی به پیروان سایر ادیان و مذاهب، افزود: دشمن شیعه و سنی مشترک است و تاکید بر آن موجب وحدت می‌شود و امروز همه با هم باید در جهت شناخت دشمن واحد متحد باشیم.

مدیر دفتر مرکز اسلامی آذربایجان غربی تصریح کرد: دین اسلام  دین وحدت و همدلی است بنابراین احساس تبعیض در جامعه باید از بین برود تا وحدت و همدلی در جامعه عملیاتی شود.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: