پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۰۹۹
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۳
مدیر موسسه دستان مهربان از توزیع ۱۰ هزار بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان و خانواده های نیازمند خبر داد.

به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین، یوسفی در حاشیه توزیع بسته های حمایتی و معیشتی اظهار داشت: تعداد350بسته معیشتی و350 پک  لوازم التحریر در میان دانش آموزان نیازمند و خانواده های آنها توزیع شد.

مدیر موسسه دستان مهربان گفت: بسته های معیشتی شامل رب، ماکارونی، عسل، برنج،قند و پک بهداشتی می شود و پک لوازم التحریر متشکل از دفتر، قلم،خودکار، ماژیک، پاکن، کفش، قلم تراش، کفش والبسه بوده است.

یوسفی با اشاره به اینکه، این اقدام  در جهت حمایت از دانش آموزان نیازمند و خانواده شان صورت گرفته است، افزود: دانش آموزان دو روستای چاه زرد و عبدلله آباد از این بسته های حمایتی بهره مند شدند.

وی تصریح کرد: حمایت از زنان سرپرست خانوار و دانش آموزان نیازمند ازسوی موسسه دستان مهربان از  سال ۹۵در استان انجام می شود و در طول سال کمکهای مختلفی به افراد تحت پوشش می شود.

 مدیر موسسه دستان مهربان گفت: در خردادماه امسال نیز  با توجه به شرایط حاکم و شیوع کرونا، کار کپسول اکسیژن و پک لوازم بهداشتی را انجام دادیم
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: