پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۱۰۲
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۴
استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اهمیت حضور بخش خصوصی در اجرای پروژه‌های گوناگون گفت: این استان بدون حضور بخش خصوصی و جذب سرمایه‌های غیردولتی، تعاونی‌ها و همکاری مردم امکان توسعه ندارد.
گیتی آنلاین-حسین مدرس خیابانی  در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه سیستان و بلوچستان با تبریک آغاز امامت امام زمان (عج)و هفته وحدت اظهارداشت: در رابطه با تدوین لایحه بودجه ۱۴۰۱ دستگاه‌های اجرایی در حوزه‌ها و شاخص‌هایی که دولت مطرح کرده باید طرح‌های اولویت‌دار و برنامه‌ها را تعیین و مشخص کنند.

وی افزود: اشتغال صنایع کوچک، خانگی و روستایی با توجه به شرایطی که سیستان و بلوچستان دارد دارای اهمیت است زیرا با این سرمایه‌های کوچک می‌توان کارهای بسیار بزرگی انجام داد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی سیستان و بلوچستان نیز در این نشست گفت: رویکرد دولت در تدوین بودجه ۱۴۰۱ ثبات اقتصادی، رشد اقتصادی با تمرکز به ارتقای بهره‌وری (توسعه صادرات، تسهیل فضای کسب و کار و اشتغال‌زایی) عدالت‌محوری و مبارزه با فساد و تغییر ساختار بودجه و تامین مالی و اقتصادی است.

مهرداد عرب اول با اشاره به اینکه طرح‌های راکد و غیرفعال باید از سوی دستگاه‌های اجرایی اعلام شود تا در لایحه بودجه ۱۴۰۱ برای آن تعیین تکلیف کنیم افزود: مجموعه اعتبارات ردیف محرومیت‌زدایی قانون بودجه ۱۴۰۰ کل کشور در سیستان و بلوچستان یکهزار و ۴۳۴ میلیارد تومان یعنی حدود ۷.۴ درصداست.

وی تصریح کرد: مجموع پروژه‌های محرومیت‌زدایی در مناطق کمتر برخوردار سیستان و بلوچستان ۴۴۲ پروژه بوده که از این موارد ۵۸ پروژه مربوط به مدارس، ۳۵۰ پروژه حوزه بهداشت و درمان، ۱۵ پروژه طرح‌های آبرسانی، هفت پروژه راه روستایی و ۱۲ پروژه مربوط به حوزه آبخیزداری است.«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: