پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۱۲۱
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۱
امروز دستگاه CNC به ارزش ۷ میلیارد ریال در هنرستان شریعتی نیشابور افتتاح شد
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری گیتی آنلاین از خراسان رضوی، علیرضا رئیس آموزش و پرورش نیشابور در مراسم افتتاح این دستگاه که با حضور اعضای شورای شهر نیشابور،  و تنی چند از مسئولین در هنرستان شريعتی نیشابور برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به نیاز جدی رشته هنرستانی ماشین ابزار به دستگاه  CNC تراش و خلا بزرگی که در فراگیری مهارت جویان ایجاد می کرد.با  پیگیری های آموزش و پرورش و مدیر هنرستان در اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی اعتبار لازم جذب و این دستگاه با قیمت ۷ میلیارد تومان خریداری شد.

در ادامه مدیر هنرستان شريعتی افزود: دستگاه CNC تراشکاری تولید قطعه را به کمک کامپیوتر و بر طبق داده ها انجام می دهد. از این رو از لحاظ زمان سرعت بسیاری به کار داده و میزان دقت را هم بالا می برد.

عباسعلی توزنده جانی تاکید کرد: با توجه به این‌ که نیشابور قطب صنعتی در  خراسان رضوی است. نبود این دستگاه خلا بزرگی برای آموزش هنرجویان رشته ماشین ابزار، هنرستان شریعتی بود.
وی گفت: هنرستان شريعتی نیشابور بیش از ۱۰۰۰ هنرجو دارد. که هر ساله ۳۵ هنرجو در رشته ماشین ابزار از این هنرستان فارغ التحصیل می شوند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: