پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۱۲۵
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۹
سعید فتوحی مورد تایید و تحسین استاندار لرستان، دادستان خرم آباد، رئیس و نائب رئیس شورای اسلامی شهر قرار گرفت


انتخاب مهندس فتوحی به عنوان شهردار خرم آباد را مثبت می دانم

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خرم آباد در دیدار با اعضاء شورای اسلامی شهر خرم آباد و شهردار مرکز استان، بیان داشت: انتخاب مهندس فتوحی به عنوان شهردار خرم آباد را مثبت می دانم.

داریوش شاهون وند در این نشست خاطرنشان ساخت: با توجه به شناخت قبلی که از سعید فتوحی دارم، انتخاب وی را به عنوان شهردار خرم آباد مثبت و امیدوار کننده ارزیابی می کنم.

دادستان عمومی و انقلاب خرم آباد افزود: مهندس فتوحی این ظرفیت را دارد که با حمایت و همراهی اعضای شورای اسلامی شهر، بتواند گام های مثبتی در راستای توسعه و پیشرفت شهر خرم آباد بردارد.
سعید فتوحی جوان، خوش سابقه و با انگیزه است
 
پس از آن نوبت به دیدار استاندار لرستان رسید، اعضای شورای اسلامی شهر خرم آباد اینبار به همراه سعید فتوحی در این دیدار صمیمی و دوستانه شرکت کردند.

استاندار لرستان در این دیدار، شهردار خرم آباد را جوان، خوش سابقه و با انگیزه خواند و گفت: انتخاب مهندس فتوحی را به عنوان یک جوان خوش سابقه و با انگیزه، امیدوار کننده می دانم.
سعید فتوحی پاک دست و متخصص است
رضا بیرانوند رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد در دیدار با استاندار لرستان گفت: پاک دست بودن، متخصص، اشراف کامل به مجموعه شهرداری و مشکلات شهر خرم آباد و پله پله بالا آمدن سعید فتوحی دلایلی بود که سبب شد اعضای شورای اسلامی شهر به اتفاق، وی را به عنوان شهردار خرم آباد انتخاب نمایند.
 از اقدامات کوتاه مدت شهردار رضایت دارم 
مجید دریکوند گفت: با توجه به تخصص، روحیه ی عمرانی، انگیزه و تلاش سعید فتوحی به موفقیت وی به عنوان شهردار خرم آباد امیدوار هستیم.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد در بازدید از پروژه بام خاطره ها در محله پشت بازار و پارک جدید اسدآبادی که همراه با سعید فتوحی شهردار خرم آباد انجام شد، بیان داشت: پروژه های عمرانی در دست اقدام شهرداری روند رو به رشد و مثبتی دارند، با توجه به تخصص و روحیه ی عمرانی شخص شهردار، در بحث عمرانی و پروژه های تاثیرگذاری که در حال انجام است ان شاء ا... ظرف چند ماه آینده برخی از این پروژه ها افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید. 

مجید دریکوند تصریح کرد: به انگیزه و تلاش سعید فتوحی و موفقیت وی امیدوار هستیم.


نائب رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد اظهار داشت: به رغم تنگناهای مالی شهرداری، عملکرد تیم مدیریت شهری در همین زمان کوتاه رضایت بخش است، ما باید واقع بینانه و بر اساس داشته های موجود، شرایط شهرداری را مورد تحلیل و قضاوت قرار دهیم که انصافا تا به امروز خوب عمل شده است.

سعید فتوحی در دیدار با استاندار لرستان که با همراهی اعضای شورای اسلامی شهر خرم آباد انجام شد، بیان داشت: پنج پروژه مهم و ضروری که طرح مطالعاتی آنان به زودی به پایان می رسد نیاز مبرم به تخصیص بودجه و حمایت استاندار لرستان دارد.

شهردار مرکز استان تصریح کرد: این پنج پروژه مهم و ضروری: احداث فاز اول شبکه دفع آب های سطحی، فاز اول تعریض بلوار انقلاب، احداث پل ماسور، احداث تقاطع غیرهمسطح شریعتی و احداث پارک گفتگو( پادگان 07) هستند که نیاز به حمایت شخص استاندار و تخصیص بودجه لازم برای اجرا داریم.
سعید فتوحی گفت: با توجه به نزدیک شدن به فصل بارندگی ها، و آب گرفتگی های معابر که سال هاست شاهد آن هستیم، درمحله میدان تیر از اعتبارات جاری،  550 متر طول حفاری و لوله گذاری جهت هدایت آب های سطحی با اعتبار ۳ میلیارد تومان با پیشرفت فیزیکی  ۷۰ درصد در حال اجرا است. 
شهردار نام آشنای خرم آباد اظهار داشت: دفع آبهای سطحی سه راه گلدشت تا انتهای شهرک حکمت که عملیات کامل آن ۳هزار مترطول است، ۱۱۰۰ مترمربع از آن باقی مانده و جهت هدایت آب های سطحی شصت متری به سمت پل ۹ دی بالغ بر ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

وی افزود: پروژه بام خاطره در محله پشت بازار به رغم اینکه هیچ اعتباری در سال ۱۴۰۰ برای آن پیش بینی نشده ولی این روزها در حال راه شکافی هستیم و ۵میلیارد تومان از محل اعتبارات جاری تامین اعتبار شده است، شاید کند پیش برویم، اما همه تلاش خود را برای به سرانجام رساندن این پروژه انجام خواهیم داد. 
سعید فتوحی ادامه داد: در بدنه شهرداری یک تیم طراح متشکل از: معمار، شهرساز، طراح فضای سبز و ... تشکیل داده ایم، که با این کار در بحث طراحی پارک گفتگو بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان به نفع شهرداری صرفه جویی شده است.  
وی تشریح کرد: جهت زیباسازی ورودی های شهر از سمت فرودگاه، کوهدشت، بروجرد و الشتر طرح آماده کرده ایم، در یک مورد بخشی از زمین ها معارض دارد که در حال حل و فصل آن هستیم، در منطقه ای دیگر تعامل و مشارکت راه و شهرسازی را می طلبد.

شهردار مرکز استان تاکید کرد: در نظر است تا قبل از سال 1401 مشکل چندین ساله خیابان خایدالو برطرف شود، شهربازی کیو هم تا به امروز حدود ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تا پایان سال به بهره برداری می رسد. 
سعید فتوحی یادآور شد: پروژه های دیگری از جمله: پارک یاس، ساختمان اداری شهرداری منطقه سه، ساماندهی آرامستان سراب یاس، پارک محله ای سلامت در خیابان آبشار ۶ منطقه  یک، پارک محله ای نسترن بلوار پژوهنده ، نوسازی پارک اسد آبادی و ... در حال اجرا هستند. 

شهردار خوشنام خرم آباد در خاتمه بیان داشت: ضعف منابع مالی دست ما را بسته و پروژه های ما به کندی حرکت می کنند، اگر در حوزه اعتبارات عمرانی تقویت شویم، بی تردید در آینده ای نزدیک اقدامات تاثیرگذاری در سطح شهر انجام خواهد شد.

✍ گزارش : مریم نظری
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: