پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۱۵۵
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۷
با طراحی بهمن عباسپور صورت می گیرد؛
«هفتاد و شش دو صفر» پرفورمنسی به طراحی، کارگردانی و اجرای بهمن عباسپور تا ۲۶ مهر ماه در گالری پاییز خانه‌ هنرمندان ایران ادامه دارد.
«هفتاد و شش دو صفر» پرفورمنسی به طراحی، کارگردانی و اجرای بهمن عباسپور تا ۲۶ مهر ماه در گالری پاییز خانه‌ هنرمندان ایران ادامه دارد.

«هفتاد و شش دو صفر» هر روز از ساعت ۱۶ تا ۲۰ به مدت ۴ ساعت بی‌وقفه در جریان است. مخاطبان محدودیتی برای زمان ورود، خروج و تماشای این اجرا نخواهند داشت و بازدید از این نمایش برای عموم، آزاد و رایگان است.

اجرای «هفتاد و شش دو صفر» به کوشش بهمن عباسپور به عنوان طراح، کارگردان و اجراگر و دکتر شهرام گیل‌آبادی (مشاور کارگردان)، نوید شکروی (طراح صحنه و نور)، مهدی گودرزی (طراح ویدئو و صدا)، امیر پارساییان مهر (مدیر روابط عمومی)، آرزو آزادپور (عکاس و مدیر امور بین‌الملل)، سحر نزهت سرشت (گرافیست) و امیر تاروردی (مسئول فنی) پدید آمده‌ است.

نقل قولی از «هلن گرمیون» به عنوان استیتمنت این اجرا، برگزیده شده است؛ آنجا که می‌گوید: «من همیشه گفت‌وگوهای خیالی خلق می‌کنم تا آنچه در ذهنم می‌گذرد را به زبان بیاورم. این گفت‌و‌گوهای خیالی تسلی‌ام می‌دهند...»
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: