پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۱۶۹
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۳
‍ رئیس کمیسیون توسعه و عمران شورای شهر خرم آباد:


  حجت الله احمدی پور در هفدهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: با توجه به مشکلات رودخانه های شهر و آبگرفتگی مناطق، متاسفانه باید گفت منطقه جهادگران تا دره گرم رودخانه آن دیوار ساحلی ندارد و انتظار می رود این موضوع بررسی و مرتفع شود.

وی ادامه داد: اعضای شورای شهر به عنوان نماینده مردم انتظار دارند مشکلات سطح شهر رفع شوند.

 رئیس کمیسیون توسعه و عمران شورای شهر خرم‌آباد بیان کرد: ساماندهی رودخانه  کرگانه در حال حاضر رها شده، از آن جا که این رودخانه بالادست است باید حتما لایروبی صورت بگیرد تا بتوان در پایین دست هم اقداماتی  انجام داد، فاضلاب رها شده در رودخانه کرگانه از مشکلات عمده مردم در این منطقه است.

حجت احمدی پور اظهار داشت: استاندارد نبودن دریچه‌های فاضلاب باید در اولویت قرار بگیرد و اصلاح شود و خرم آباد از معدود شهرهایی است که دریچه های فاضلاب آن استاندارد نیست.

وی اضافه کرد: عدم بهره گیری از آب سراب شهوا که علیرغم ظرفیت بالایی که دارد بلا استفاده مانده یکی از معضلاتی است که باید برطرف گردد و می‌بایست  از این ظرفیت بزرگ به خوبی بهره ببریم.

وی افزود: در بحث تخریب آسفالت در این زمینه هر روز شهرداری با شرکت آبفا به مشکل برمی‌خورد ، همه می دانیم شهرداری به سختی و با هزینه گزاف معبری را آسفالت و اصلاح می‌کند اما با وجود انشعابات فرسوده ای که هست و گاهی بعد از مدتی انشعاب آب ترکیده و کنده کاری توسط شرکت آبفا صورت می گیرد همچنان شاهد مشکلات چاله چوله ها و حفاری ها در سطح شهر هستیم که در این راستا باید تفاهم نامه ای بین این دو مجموعه صورت بگیرد تا بتوانیم این مشکلات را برطرف کنیم.

عضو شورای شهر خرم آباد خاطر نشان کرد: فضای سبز خرم آباد در حال حاضر از آب شرب استفاده می کند، با وجود کمبود آب، عدم استفاده از آب شرب برای فضای سبز کمک ۵۰ درصدی به مردم خواهد کرد.

انتشار: مریم نظری
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: