پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۱۷۰
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۵
‍ مدیر روابط عمومی باشگاه خیبر خرم آباد:
سیامک کوهگردزاده مدیرروابط عمومی باشگاه خیبرخرم آباد گفت : برپایی مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور به میزبانی ورزشگاه خانگی خیبر خرم آباد آسیب جدی به چمن این ورزشگاه وارد کرده است.

 سیامک کوهگردزاده با اعلام این خبر اظهار داشت : هیات دو و میدانی استان لرستان اقدام به برگزاری مسابقات قهرمانی باشگاه‌های کشور در رده نوجوانان و جوانان ( دخترو پسر ) از 26  تا 30مهرماه به میزبانی خرم‌آباد نموده است که گرفتن این گونه میزبانی ها برای هیات ها و ورزش استان بسیار مفید و کارگشاست ، ولی به شرطی که به زیرساخت ها  و امکانات دیگر تیم ها و هیات ها آسیب وارد نشود.

وی ادامه داد: متاسفانه در روزهای اخیر عوامل اجرایی این مسابقات به جای استفاده از پیست تارتان از چمن و رختکن که اخیرا توسط دکتر مسعود عبدی مالک باشگاه خیبر خرم آباد تجهیز شده است استفاد نمودند که آسیب های جدی به چمن ورزشگاه وارد شده است.

مدیرروابط عمومی باشگاه خیبر خرم آباد بیان داشت : باتوجه به اینکه درسال های گذشته سالن دوومیدانی در منطقه کمالوند افتتاح شد، جای سوال دارد چرا این مسابقات  در آن مکان برگزار نشده.

سیامک کوهگردزاده به قرارداد بین باشگاه خیبر و اداره ورزش و جوانان  اشاره کرد و افزود : با توجه به اینکه هزینه نگهداری از چمن ورزشگاه برعهده باشگاه خیبر است انتظار داریم مسئولین ورزش نظارت بیشتری در خصوص حفاظت از چمن ورزشگاه در ادامه این مسابقات انجام دهند.

انتشار: مریم نظری 
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: