پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۱۷۶
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۵
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خرم آباد:

هفدهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر خرم آباد با دستور کار ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته در خصوص لایروبی رودخانه های  خرم آباد با عدم حضور داریوش حسن نژاد مدیرعامل آب منطقه ای لرستان و با حضور سعید فتوحی شهردار نام آشنای مرکز استان در صحن علنی برگزار شد .

حمیدرضا صفریان که هنوز عدم حضور وحید کرم الهی مدیرکل راه و شهرسازی استان را در جلسه گذشته ناشایست می دانست با همان قصه مواجه شد و این بار عدم حضور داریوش حسن نژاد مدیرعامل آب منطقه ای لرستان در صحن علنی شورا سبب شد بی تعارف ترین سخنان را بیان کند: جناب آقای رئیس، جلسه قبل هم به شما عرض کردم پیگیری کنید چرا مدیرکل راه و شهرسازی به دعوت شورای شهر در جلسه حضور نیافته و نتیجه اش را به سمع و نظر نمایندگان مردم برسانید این کار انجام نشد و نتیجه اش این است که امروز هم آقای حسن نژاد در جلسه شورا حاضر نشده است.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر خرم آباد به حضور همیشگی شهردار مرکز استان در جلسات شورا اشاره کرد و افزود: مهندس فتوحی با وجود حجم بالای جلسات و مشغله فراوان کاری به احترام مردم در صحن علنی حاضر می شود این در حالی است که جایگاه اداری و اجتماعی جناب شهردار کمتر از یک مدیرکل نیست؛ مدیران دستگاه ها وظیفه دارند به احترام مردم در صحن شورا حضور پیدا کنند .

حمیدرضا صفریان تاکید کرد: عدم همکاری دستگاه های خدمات رسان با شهرداری مشکلات عمده‌ای در سطح شهر خرم آباد به وجود آورده ، بی برنامگی و ناهماهنگی میان دستگاه ها سبب بروز مشکلاتی اعم از حفاری ها و کنده کاری های رها شده،خاکبرداری و غیره گردیده.
 رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر خرم‌آباد با بیان اینکه شورا و شهرداری قصد تقابل با هیچ دستگاهی را ندارد، تصریح کرد: تعامل شورای شهر با دستگاه‌های اجرایی نگاه مثبتی است و باید این تعامل و نگاه مثبت حفظ شود.

 وی اضافه کرد: بهسازی و نوسازی دیواره حفاظتی رودخانه ها ی کرگانه ،خرم رود و دره گرم باتوجه به فرسودگی و امکان تخریب آنها ، ضرورت دارد به طور ویژه در دستور کار قرار گیرد.

 حمیدرضا صفریان گفت: با عنایت به‌ اینکه کارخانه آسفالت شهرداری خرم‌آباد در کمربندی قرار دارد و شرکت آب منطقه‌ای از رودخانه پایین دست اجازه برداشت شن و ماسه را به شهرداری نمی‌دهد، ناوگان عمرانی شهرداری باید کیلومترها طی طریق  کند تا بتواند مواد اولیه را تهیه کند، بنابراین همکاری و تعامل دستگاه مربوطه هم صرفه اقتصادی دارد و هم مدیریت زمان را درپی خواهد داشت .

خبرنگار: مریم نظری
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: