پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۱۸۱
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۴
رئیس دانشگاه فرهنگیان فارس: تلاش خواهیم کرد با استفاده از دانشجویان سال چهارم این دانشگاه بخشی از کمبودبیش از ١٢ هزار معلم استان فارس را جبران کنیم.
حسین افلاکی‌فرد گفت: زمانی آخرین رتبه‌های کنکور وارد این دانشگاه می‌شدند و اگرچه امروز این بینش تغییر کرده، اما همچنان انتظار داریم نخبه‌های علاقمند وارد نظام تعلیم و تربیت شوند.
 در آیین استقبال از نو دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان فارس با بیان اینکه حاصل تعلیم و تربیت ماندگار است، عنوان کرد: معلم نمی‌تواند بدون دغدغه دانش آموز و رفع مشکلات جامعه باشد.
رئیس دانشگاه فرهنگیان فارس با بیان اینکه امسال فارس بیش از ١٢ هزار معلم کمبود دارد، گفت: تلاش خواهیم کرد تا با استفاده از دانشجویان سال چهارم این دانشگاه بخشی از کمبود معلم در استان جبران شود.
افلاکی فردگفت: خروجی این دانشگاه به گونه‌ای است که همه مناطق آموزش و پرررش راضی هستند و به دنبال جذب بیشتر این دانشجویان هستند.
رئیس دانشگاه فرهنگیان فارس اعلام کرد که هم‌اکنون ۸ هزار دانشجوی ماده ٢٨ که از طریق آزمون‌های استخدامی دولت وارد این دانشگاه شده و ٥٢٠٠ دانشجوی کارشناسی و کارشناسی ارشد مورد تعهد این دانشگاه، در استان فارس در حال تحصیل هستند.
افلاکی‌فرد خاطرنشان کرد: فارس پس از تهران مقام دوم دانشگاه فرهنگیان کشور به لحاظ تعداد مراکز و دانشجویان دارد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: