پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۱۸۴
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۳
رخشانی در جمع مربیان تربیت بدنی بمناسبت هفته گرامیداشت تربیت بدنی، روح حاکم بر حوزه تربیت بدنی را تاثیرگذار بر تربیت جسم و روح انسان عنوان کرد.

 گیتی آنلاین-به نقل از  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، رخشانی در این نشست ضمن تبریک هفته وحدت، تربیت بدنی و پیوند اولیا و مربیان و همزمانی این سه مناسبت، اظهار داشت : تربیت بدنی و ورزش بر همه مولفه های زندگی تاثیر گذار است و جایگاه ویژه ای دارد.

 وی افزود: تربیت بدنی زمینه ساز شادی، نشاط، شور و شعف است و دانش آموزان در ورزش، مهارت های مختلف علمی، مهارتی و زندگی خود را رشد و ارتقا می‌دهند.

 مدیرکل آموزش و پرورش استان ادامه داد: یکی از مولفه های موثر در تربیت بدنی، قانون مداری و تمکین به قانون و پیروی از رهبر و راهنما می باشد و تاثیرات فراوانی را در زندگی اجتماعی و فردی آحاد جامعه دارد.

رخشانی بیان داشت: اقدامات ارزنده ای که در دبیرخانه تولید محتوای الکترونیکی درس تربیت بدنی به میزبانی سیستان و بلوچستان در سال تحصیلی گذشته صورت گرفت اغنای فرهنگی، ورزشی و علمی دانش‌آموزان را به دنبال داشته است .

وی خاطرنشان کرد: اجرای موفق طرح کوچ در سال تحصیلی قبل و شروع بسته  تحولی و طرح سواد حرکتی در سال جاری نشان از اراده و همت حوزه تربیت بدنی در ستاد وصف  دستگاه تعلیم و تربیت دارد و یقیناً مثمر به ثمر واقع خواهد شد.

 مدیرکل آموزش و پرورش استان از کسب رتبه اول انجمن علمی تربیت بدنی استان در کشور تقدیر و بر استمرار و تداوم این گونه موفقیت‌ها نیز تاکید کرد.

 گفتنی است، در حاشیه این دیدار مدیرکل آموزش و پرورش استان از مراحل انجام  تغییرات و بازسازی سالن ورزشی مجموعه ورزشی  شهید بهشتی زاهدان نیز بازدید کرد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: