پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۱۹۰
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۸
امیر پیکاک نویسنده و کارگردان نمایش «سودآوی: چرخش» عنوان کرد:
امیر پیکاک نویسنده و کارگردان نمایش «سودآوی: چرخش» عنوان کرد که سودآوی می چرخد و به دنبال گمشده خود می گردد.
امیر پیکاک نویسنده و کارگردان نمایش «سودآوی: چرخش» در گفتگویی به شرح مختصری این نمایش پرداخت و عنوان کرد: به اعماق تمام اقیانوس ها سفر،از درون تمام کهکشان ها گذر،به هسته خورشید نظر،حتی سیاه چاله های پر خطر،که نور از او بر حذر،ورود کردم و عبور کردم،و وقتی به تو رسیدم شرم و از دیدن تمام جهان ها در مردمک چشمانت...

وی در ادامه افزود :تنها جایی است که احساسِ رو به رویی با حقیقت (نه لزوما" واقعیت) را دارم و این می تواند پشت صحنه باشد. هنگامی که اولین تماشاگرِ لایه های درونی خود، نیمه ی تاریک و روشن وجود خود بر روی صحنه هستم، وقتی که در حال خلق دنیایی بر روی خطی همانند طنابی معلق بین دو کوه، همچون زندگی بر روی طناب بندبازان که جایی برای هیچگونه حرکت اضافه ای نیست، حقیقت زندگی ام را لمس می کنم، و عمق می گیرم.
وقتی مجموعه ای از بی نظمی ها باعث نظم می شود، بیشتر به حقیقت هستی پی می برم که زندگی چیزی جز مجموعه ی منظم از بی نظمی ها نیست و در ادامه با جمله ای از عمو هوشنگ حرف هایم را کوتاه می کنم، هنر، از حقیقت ما با جهان و از حقیقت جهان با ما سخن می گوید.
امیر پیکاک نویسندگی پس از گذراندن دوره ی بازیگری و کارگردانی در موسسه هنری هیلاج وارد عرصه بازیگری و کارگردانی شد. وی بازیگری در برنامه ی تلویزیونی برای شبکه های جام جم، افق و نسیم به اسم «ده دقیقه» به کارگردانی قاسم اورنگی، بازیگری در فیلم سینمایی «موافقت اصولی» به کارگردانی امیر پورکیان،بازیگری در تله فیلم «لارو» به کارگردانی علی نسایی، نویسندگی مجموعه نمایشنامه های «سودآوی» که داری سه قسمت است، که قسمت اول آن با نام ‌«چرخش» را در کارنامه هنری خود دارد.
عواملی که در نمایش «سودآوی: چرخش» نقش داشتند، به ترتیب: نویسنده، طراح و کارگردان:  امیر ‌پیکاک،بازیگران:  محمدرضا ‌بهزادی ‌راد،سیدصدرا ‌سبحانیان،مشاور کارگردان:  اصلان، میثم ‌دامن ‌زه، دستیاران کارگردان:  پریسا حسین زاده، نرگس ‌هاشمی، برنامه ریز:  پریسا حسین زاده، طراحی صحنه:  امیر ‌پیکاک، علی لطیفی ، تدوین موسیقی و صداگذار:  آرش شعیب، طراحی نور:  امیر ‌پیکاک، علی لطیفی  عکاس:  هیوا صفری، پیام ‌احمدی ‌کاشانی، مدیر صحنه:  سام صبا طراحی ،پوستر:  علی لطیفی، فا ،سرمایه گذار:  امیر راسخ، روابط عمومی:  پیام ‌احمدی ‌کاشانی و  مجری طرح:  موسسه هنری هیلاج هستند.

علاقمندان جهت تماشای نمایش «سودآوی: چرخش» 18مهر لغایت 7 آبان ماه ۱۴۰۰ساعت 18:15 در تماشاخانه هیلاج به روی صحنه می‌رود، می‌توانند از طریق سایت تیوال و یا گیشه به نشانی : کریمخان، خیابان ایرانشهر، کوچه سمندریان (مهاجر)، پلاک ۲۲ مراجعه کنند.

عکس حاشیه خبر: پیام احمدی کاشانی
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: