پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۱۹۱
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۷
رسول نقوی نویسنده و کارگردان نمایش «ورودی پنج» عنوان کرد:
رسول نقوی نویسنده و کارگردان نمایش «ورودی پنج» عنوان کرد که «ورودی پنج» از پهلوان زمان خودش می گوید.
رسول نقوی نویسنده و کارگردان نمایش «ورودی پنج» در گفتگویی به شرح مختصر این نمایش پرداخت و عنوان کرد: نمایش اشاره به شخصی به اسم  "ولی"  که پهلوانِ زمانِ خودش است، دارد او در آخرين روز هاي عمرش تصميم بر انتخاب جانشين خود گرفته و به همین منظور مردم شهر را توسط اهل بیتش به آزمون می كشد، تا دريابد چقدر آمادگي پذيرش نايب پهلوان در شهر و مردم وجود دارد و اتفاق هایی که در این میان رخ می دهد.
وی در ادامه افزود: خدا را شکر با اعتماد همراهان گروه چهره و دوستان قدیمی همچون بحرالعلومی، طاهریان و قدیمی کار با حس  همدلی آغاز شد و در اوج آرامش به نتیجه مطلوب رسید. تنها محدودیت ما مسائل مربوط به بیماری منحوس کرونا و گاهی دل نگرانی اعضای گروه در این خصوص بود.
رسول نقوی، بازیگر، کارگردان، نویسنده و فارغ التحصیل رشته سینما است که سابقه شرکت در اکثر جشنواره های کشوری و جشنواره بین المللی فجر را بارها داشته است و از دهه ۷۰ به صورت خیلی جدی در عرصه ی هنر و بالاخص تئاتر در حال فعالیت است. در حال حاضر، وی بعنوان مدرس و مدیر آموزش آکادمی بازیگری چهره فعالیت می کنند.

این کارگردان از برنامه های آتی خود گفت و افزود: در حال آماده کردن چند نمایش با هنرجویان آکادمی بازیگری چهره و در کنار این فعالیت ها، در حال بررسی ادامه اجرای نمایش «ورودی پنج» در شهرهای مختلف و چند کشور همسایه هستیم. همچنین، بحثی مبنی بر اجرای این نمایش در جشنواره فجر هم مطرح هست و یک فیلم نامه هم در دست نگارش دارم که امیدوارم خیلی سریع به نتیجه مطلوب برسد.
عواملی که در نمایش «ورودی پنج» نقش داشتند، به ترتیب: نویسنده و کارگردان : رسول نقوی، مشاور و مجری طرح: لیلا فیضی، بازيگران : سعيد بحرالعلومی، يوسف طاهريان، افشين قديمی، فريبا رسولی، مرواريد معصوميگی، ماهان جعفری، مهرنوش حسين بیگی، سيد محمد حسينی، شهرام طهماسبی، زهرا بهاری، طراح صحنه و نور : یوسف طاهریان، آهنگساز :محمد فرشته نژاد، دستيار كارگردان : محمدرضا جعفری، منشی صحنه : هانيه حسينی، طراح پوستر : شهرام طهماسبی، مجری پوستر و برشور : پرستو ارفعی، مدير روابط عمومي : بهار حسينی، عكاس : فرزاد اسدیان، عکاس پشت صحنه: ريحان رشيد مهربان،
اجرای نور : محمدرضا جعفری، بهار حسينی، اجرای صدا:هانيه حسينی، مدیر صحنه: نازنین قرش پور، دستیار صحنه:بارانا احمدی، مدیر تدارکات: وحید سرآبادانی، دستیار تدارکات : آروین عبادی.
علاقمندان جهت تماشای نمایش «ورودی پنج» که از31 شهریور لغایت 30مهر ماه ۱۴۰۰ساعت 18:30 در تماشاخانه ماه حوزه هنری به روی صحنه می‌رود، می‌توانند از طریق سایت تیوال و یا گیشه به نشانی : تقاطع خیابان حافظ و سمیه، حوزه هنری، تماشاخانه مهرمراجعه کنند.

خبرنگار : پیام احمدی کاشانی
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: