پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۲۲۳
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۴
زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای شمس آباد بخش جلگه چاه هاشم شهرستان دلگان در کم برخوردار ترین نقطه جنوب شرق ایران افتتاح و به بهره برداری رسید.
مدیر کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین، گفت: زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای شمس آباد بخش جلگه چاه هاشم شهرستان دلگان در راستای توسعه زیرساخت های ورزشی این شهرستان بصورت مشارکتی توسط اداره کل ورزش و جوانان‌ استان، بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و فرمانداری دلگان احداث شد.

کرد زابلی افزود: این زمین چمن در فضای با زیربنای 1350 متر در مربع و با اعتبار هزینه شده بالغ 5700 میلیون ریال از محل اعتبارات ملی در سال 97 شروع شده است که  در چهارمین روز هفته تربیت بدنی ورزش افتتاح و به مورد بهره برداری رسید.

وی تصریح کرد: با افتتاح این زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال که شور و نشاط وصف ناپذیر در بین نوجوانان و جوانان ورزش دوست این منطقه ایجاد شد همچنین جمعیتی بالغ بر 2200 نفر در قالب 290 خانوار و حدود 5 روستا از این پروژه ورزشی بهره مند شدند.

 وی ادامه داد: اکنون  فرصتی مناسبی برای فوتبال دوستان این روستاها فراهم شده است تا مسابقات مختلف ورزشی را در این مکان برگزار کنند.

️ وی تصریح کرد: به لطف خداوند در هفته تربیت بدنی ورزش، 13 پروژه مهم حوزه ورزش و جوانان با اعتبار بالغ بر 7 میلیارد و 850 میلیون تومان در سراسر استان سیستان و بلوچستان افتتاح و همچنین 300 برنامه فرهنگی ورزشی نیز برگزار می شود.

گفتنی است، برگزاری جلسه شورای همگانی شهرستان ایرانشهر، تجلیل از کارکنان ادارات ورزش و جوانان منطقه 4 استان سیستان و بلوچستان، تجلیل  از زوج ورزشکار ایرانشهری و ‍ دیدار با مولوی کریم زائی امام جمعه معزز اهل سنت شهرستان ایرانشهر از جمله برنامه های اجرا شده در هفته تربیت بدنی است.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: