پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۲۲۹
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۷
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس
بیش از ده میلیون لیتر نفت سفید در بین مناطق عشایری و روستاییان استان تامین وتوزیع شده و با ذخیره سازی مناسب سوخت مشکلی در تامین سوخت زمستانی وجود ندارد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس از تامین وتوزیع ده میلیون لیتر نفت سفید از ابتدای امسال تاکنون در استان خبرداد و گفت:ذخیره سازی لازم برای سوخت رسانی بویژه در فصل سرما انجام شده ومشکلی در این خصوص وجود ندارد.
اسداله طاهری بیان این که با انجام تمهیدات و هماهنگی‌های انجام گرفته با سازمان‌های مربوطه قبل از شروع فصل سرما تامین وذخیره سازی بموقع نفت سفید بویژه در نقاط سخت گذر استان صورت پذیرفته افزود، سوخت مورد نیاز خانوار‌های فاقد گاز طبیعی بدون مشکل و از طریق فرایند الکترونیکی وبانرخ مصوب به مصرف کنندگان واقعی تحویل شده است.
وی اظهار کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته با اداره تعاون روستایی وعشایری استان سوخت مورد نیاز خانوار‌های عشایری از طریق ۵۳۴ باب فروشندگی تعاون روستایی وعشایری فعال در سطح استان قبل از شروع فصل سرما تامین و بصورت الکترونیکی در بین خانوار‌ها توزیع شده است.
مدیر منطقه فارس از کاهش ۱۸ درصدی میزان مصرف نفت سفید در هفت ماه سال گذشته نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبرداد و بهره مندی روستا‌ها از نعمت گازطبیعی و همچنین اجرای موفق طرح توزیع الکترونیکی نفت سفید از جمله عوامل موثر در کاهش مصرف این فرآورده برشمرد.
مدیر منطقه فارس تعداد خانوار‌های فاقد گاز استان را حدود صد و چهل هزار خانوار بیان کرد وگفت: تاکنون بیش از ۹۰ درصد از خانوار‌های مشمول این طرح در سامانه سدف ثبت نام و نفت سفید خودرا بصورت الکترونیکی دریافت می‌کنند واز خانوار‌هایی که هنوز موفق به ثبت نام نشده اند در خواست کرد نسبت به ثبت نام از طریق آدرس newtejaratasan.niopdc.ir اقدام وسوخت مورد نیاز خود را دریافت نمایند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: